close

فریت بار ایران ایر

logo
فریت بار ایران ایر

 

اگر قصد مهاجرت، سفر یا ادامه تحصیل به کشور دیگری را دارید مطمئنا وسایلی هستند که میخواهید همراه خود ببرید اما طبق قوانین شرکت های هواپیمایی اگر محموله یا بار شما بیشتر از 45 کیلوگرم باشد باید هزینه زیادی برای اضافه بار پرداخت کنید.
اگر تصمیم دارید وسایل شخصی و لوازم مورد نیاز خود را به خارج از کشور ارسال کنید و وزن و حجم این وسایل بیشتر از ۴۵ کیلو گرم است بهترین کار استفاده از فریت بار و خدمات ایران ایر است که با هزینه بسیار کمتری نسبت به اضافه بار انجام میشود.
امروزه شرکت های بسیار زیادی در زمینه فریت بار و حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند و به شما این امکان را می دهند تا بتوانید تمام وسایل و لوازم شخصی و مورد نیاز خود را با بسته بندی استاندارد و ایمن و از مسیر کاملا قانونی و توسط ایرلاین ایران ایر یا سایر ایرلاین ها معتبر ایرانی و خارجی به مقصد خود ارسال کنید.

شرکت کالا تجارت اسکان یکی از این شرکت های حرفه‌ای و معتبر در زمینه باربریو فریت بار بین المللی است که فریت بار و حمل بار به خارج از کشور را با همکاری شرکت ایران ایر، ماهان، امارات، قطر ایرویز یا ترکیش ایر به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا یک ارسال بار ایمن و مطمئن به خارج از کشور داشته باشند.
 

 

 

هزینه فریت بار ایران ایر

هزینه فریت بار به نیوزلند معیار های مختلفی مانند حجم و وزن بار و مسافت شهر مقصد شما دارد که در هزینه فریت بار تاثیر گذار هستند. کالا تجارت اسکان با کم ترین قیمت و بالاترین امنیت و کیفیت تمامی مراحل فریت بار به نیوزلند را برای شما انجام میدهد و راهنمایی های کامل را  در اختیار شما قرار میدهد.

برای محاسبه تقریبی فریت بار محموله خود با مشاوران ما در کالا تجارت اسکان تماس بگیرید.

شیوه فریت بار به این صورت است که ابتدا یک شرکت حمل و نقل معتبر مثل کالا تجارت اسکان که قابل اعتماد است و تجربه زیادی در این زمینه دارد را پیدا می کنید و محموله خود را به آنها میسپارید. تمامی مراحل فریت بار توسط این شرکت انجام شده و در نهایت یک بارنامه به شما تحویل داده می شود و شما در فرودگاه مقصد بار را صحیح و سالم تحویل می گیرید.

 

 

 

قوانین فریت بار ایران ایر

میزان بار مجاز برای چمدان همراه مسافر در داخل کابین در کلاس عادی 5 کیلوگرم و در کلاس بیزینسی 7 کیلوگرم است.در واقع باید بخشی  از وسایل ضروری وشخصی تان را داخل کیف همراهتان بگذارید مثل مدارک شناسایی، مدارک مربوط به پرواز، داروهای مورد نیازتان به همراه نسخه پزشک، وسایل الکترونیکی مثل موبایل، وسایل قیمتی

اندازه استاندارد باری که مسافر به همراه خودش داخل کابین می آورد باید حداکثر 56 سانتی متر طول، 45 سانتی متر عرض و 25 سانتی متر ارتفاع داشته باشد.

برای سفرهای خارجی میزان وزن مجاز به ازای هر چمدان مسافر حداکثر 23 کیلوگرم است.وزن مجاز برای مسافران کلاس عادی 30 کیلوگرم و برای کلاس بیزینسی 40 کیلوگرم می باشد.

برای مسافران کلاس معمولی در سفرهای داخلی، میزان بار مجاز 20 کیلوگرم می باشد.

 

 

 

بارهای غیر مجاز در ایران ایر 

  • سلاح سرد
  • گازهای اشک آور
  • مواد منفجره و آتش زا
  • هرچیز خطرناک مثل کبریت و …
  • باطری های لیتیومی و پاور بانک
  • خوراکی هایی همچون عسل، آبلیمو، سرکه و …
  • میوه های یخ زده ، سبزیجات بسته بندی شده با یخ خشک
  • انواع مایعات آتش زا مثل پاک کننده ها، استون، چسب و …

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد