close

فریت بار به ایتالیا

logo
فریت بار به ایتالیا

 

کشور ایتالیا در جنوب قاره ی اروپا با پایتختی رم که از شبه جزیره ی ایتالیا و دو جزیره ی سیسیل و ساردنی تشکیل شده است. از همسایگان این کشور اتریش ، فرانسه ، سوئیس ، اسلوونی ، واتیکان و سان مارینو می توان نام برد. ۵.۸ % از جمعیت ایتالیا را خارجیها تشکیل می دهند ۹۱% از جمعیت ایتالیا مسیحی کاتولیک هستند .آب و هوای ایتالیا مدیترانه ای است و در کل کشوری تقریبا گرم است.
کشوری توسعه یافته که جزو هشت کشور اقتصادی می باشد واحد پولی ایتالیا یورو است . نام شهر های ایتالیا که از معروفیت بیشتری برخوردار هستند :میلان ، رم ، تورین ، بولونیا ، فلورانس ، ونیز و جنوا …

بر اساس محاسبه‌ ای که یونسکو انجام داده، بیش از نیمی از میراث فرهنگی جهان در کشور ایتالیا واقع شده‌ است و از این لحاظ مقصد خیلی از توریست ها قرار دارد. همچنین خیلی از افراد نیز برای تحصیل، تجارت و کار به این کشور مهاجرت می کنند و برای حمل بار و فریت بار به ایتالیا به اطلاعات دقیق تری در زمینه هزینه ارسال بار به ایتالیا و فریت بار به ایتالیا نیازمند می‌باشند.
فریت بار برای زمانی است که فردی می خواهد به خارج از کشور، لوازم زندگی و لوازم مورد نیازش را بفرستد (مثلا کسانی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند) و این لوازم بیشتر از حد مجاز تعیین شده در هواپیما باشد، باید بار را اصطلاحا فریت (freight)کرد. هزینه ارسال بار به ایتالیا در مورد فریت بار به ایتالیا بسته به حجم و وزن کالا مشخص می شود.

 

حمل بار هوایی به ایتالیا

حمل بار هوایی به ایتالیا به دو شهر بزرگ رم و میلان انجام می‌شود. فرودگاه میلانو مالپنسا (Milan–Malpensa Airport) فرودگاه بین‌المللی شهر میلان با کد یاتا MXP است که مقام اول حمل بار به ایتالیا را به خود اختصاص داده و شلوغ ترین فرودگاه ایتالیا از لحاظ جابجایی بار به حساب می آید. بیشترین پروازهای فرودگاه میلانو مالپنسا تا سال 2008 برعهده‌ی شرکت هواپیمایی آلیتالیا بود اما از این سال به بعد شرکت هواپیمایی ایزی جت (easy Jet) جای آن را گرفته است . فرودگاه لئوناردو داوینچی- فیومیچینو (Fiumicino Airport) با کد یاتا FCO اصلی ترین فرودگاه بین المللی در شهر رم است. این دو فرودگاه یعنی فرودگاه میلان و فرودگاه رم از مهمترین فرودگاه های ایتالیا می باشند که بیشتر حمل هوایی به ایتالیا را به خود اختصاص داده اند.
مدت زمان حمل بار هوایی به ایتالیا بسته به نوع ایرلاین بین 3 الی 5 روز است. زمان حمل بار هوایی به ایتالیا بسیار کمتر از حمل زمینی و حمل دریایی از ایتالیا است که این از مزیت های حمل هوایی محسوب می‌شود.
حمل بار هوایی به ایتالیا بیشتر مناسب کالاهایی با حجم و وزن کم (کمتر از 1500 کیلوگرم) می‌باشد چرا که از نظر هزینه حمل زمینی به ایتالیا و حمل دریایی برای کالاهایی با وزن و حجم بالا مناسب تر می‌باشند.

 

 

هزینه فریت بار به ایتالیا

هزینه‌های فریت بار به ایتالیا، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از شهرهای ایتالیا را داشته باشید، متفاوت می‌باشد. ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به ایتالیا را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی فریت بار، به آنها وابسته می‌باشد.

 

تعرفه‌ی فریت بار به ایتالیا به چه چیزهایی بستگی دارد؟

تعرفه‌ی ارسال بار به ایتالیا به مواردی که در زیر عنوان میکنیم بستگی دارد:

هزینه بسته بندی بار فریت

هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)

هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری

هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی

هزینه بارنامه‌ی هوایی

هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

 

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به ایتالیا

مدارک مورد نیاز  برای فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) :

یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما

اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به ایتالیا را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ایتالیا

مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

 

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص میباشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

 

 

مراحل فریت بار مسافری به ایتالیا

با اینکه شرکت کالا و تجارت، صفر تا صد حمل بار هوایی شما را بعهده میگیرد، اما برای آگاهی شما، تمامی مراحل مختلف ارسال بار هوایی به شهرهای ایتالیا را برای شما بیان میداریم:

تماس با شرکت کالا و تجارت و مشاوره رایگان با متخصصین ما

بسته بندی تخصصی بار شما ؛ برای دانستن اهمیت این مورد، صفحه بسته بندی بار فریت را مشاهده نمایید.
انتقال بار از منزل یا شرکت شما به پایانه هوشمند فرودگاه امام خمینی (ره)
تهیه و تکمیل مدارک فریت بار مسافری
گرفتن مجوزهای لازم جهت فریت بار به ایتالیا
انجام تشریفات گمرکی برای ارسال بار به ایتالیا
صدوربارنامه ، گرفتن رزرو و صدور بیمه نامه فریت بار مسافری به مقصد ایتالیا
الصاق تگ و لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین
تحویل بارنامه و سایر مدارک به مشتری و تسویه حساب
پشتیبانی و پیگیری بار تا رسیدن آن به شهر مورد نظر شما در کشور ایتالیا


 

ارسال هوایی لوازم منزل به ایتالیا

شما در زمان مهاجرت به ایتالیا، میتوانید کلیه‌ی لوازم منزل خود را به شهرهای مختلف ایتالیا از قبیل: رم، میلان، ونیز، ناپل، فلورانس، بولزانو و ... بصورت هوایی فریت نمایید.

کلیه‌ی لوازم منزل شما اعم از مبلمان، کمد و تخت خواب، میز ناهارخوری، بوفه، کمد، اجاق گاز و یخچال، پیانو، فرش،ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، تابلوهای نقاشی، کتابخانه، ظروف و البسه و ... توسط تیم تخصصی پرشین کارگو بسته بندی مخصوص بار فریت شده، و سپس بصورت هوایی به مقصد مورد نظر شما در ایتالیا ارسال میگردد.

 

 

ارسال هوایی لوازم شخصی به ایتالیا

در زمان مسافرت به ایتالیا، نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. کلیه ی لوازم شخصی را نیز میتوان بصورت فریت به ایتالیا ارسال نمود. شما میتوانید چند روز پیش از پرواز، چمدانهای خود را که حاوی لوازم شخصی شماست، به مقصد مورد نظرتان در هریک از شهرهای ایتالیا فریت نمایید. 

فریت لوازم دانشجویی به ایتالیا

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر ایتالیا داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای ایتالیا ارسال نمایید. 

ارسال هوایی حیوان خانگی به ایتالیا

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی های آکواریومی و تزئینی و ... با هواپیما به یکی از شهرهای ایتالیا ارسال نمایید، شرکت پرشین کارگو با کادر تخصصی خود در این زمینه در خدمت شماست.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی حمل حیوانات زنده و خانگی بصورت هوایی به خارج از کشور، صفحه ی حمل هوایی حیوانات خانگی را مطالعه نمایید. 

ارسال بارهای تجاری و نمایشگاهی به ایتالیا

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و ... به ایتالیا، میتوانید از سالها تجربه ی شرکت پرشین کارگو در این زمینه یاری بجویید.

همکاران ما با بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاینهای بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتی رانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما بصورت هوایی حمل می‌نمایند.

 


نکات مهم در مورد فریت بار مسافری به ایتالیا

یک هفته تا ده روز قبل از انجام مسافرت به ایتالیا، جهت ارسال بار فریت مسافری با ما تماس بگیرید.

با در نظر گرفتن ایام تعطیل گمرک فرودگاه امام خمینی، حداقل دو روز قبل از سفر باید اقدام به انجام فریت بار مسافری نمایید.

گمرک امام خمینی ( ره ) در روزهای پنج شنبه ، جمعه و سایر تعطیلات رسمی کشور، تعطیل می باشد.

جهت انجام فریت بار مسافری ، از شرکت های دارای مجوز حمل هوایی بار و دارای دفتر در فرودگاه امام خمینی (ره) کمک بگیرید.

 

 

ثبت نظر

 

دفتر کارگو

 

آدرس : فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
0215567818002144666922   
 
فکس :  02151005206 
 
09386880810   
 
       
 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3،واحد 10
 
02188815600 - 700  
02188815800 - 900       
 
02188815038 : فکس 
 
   info@ktscargo.com 
      import@ktscargo.com
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد