close

حمل اثاث منزل به خارج از کشور

logo
حمل اثاث منزل به خارج از کشور

فریت بار لوازم منزل

بسیار افرادی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را دارند ترجیح میدهند وسایل منزلشان را همراه خود ببرند و از خرید وسایل جدید منزل در کشور مقصد امتناع میکنند که از نظر اقتصادی تصمیمی درست و منطقی است.
اما فرایند حمل و ارسال وسایل منزل به کشور دیگر شاید برایتان پیچیده و پر زحمت بنظر بیاید یا از مراحل آن آگاه نباشد و ندانید باید از کجا شروع کنید.
در ادامه درباره مراحل، هزینه ها و روش حمل اثاث منزل به خارج از کشور کاملا توضیح میدهیم.

 

نکات فریت بار لوازم خانگی

دقت داشته باشید که بهتر است تمامی وسایل را همراه خود نبرید. ارسال هوایی و فریت بار وسایلی مانند ماشین ظرفشویی و لباسشویی، میتواند هزینه زیادی به همراه داشته باشد و به صرفه نیست. 
بهتر است تا جای ممکن وسایل غیر ضروری که در کشور مقصد امکان تهیه آن ها را دارید را اهدا یا به فروش برسانید.
بسته بندی لوازم خانه برای حمل هوایی باید کاملا استاندارد باشد و با بسته بندی های حمل زمینی متفاوت است و اگر درست انجام نشود امکان خسارت دیدن محموله تان و یا جریمه شدنتان وجود دارد. به همین دلیل بهتر است بسته بندی لوازم خودتان را به شرکت های فریت بار حرفه ای مانند کالا تجارت اسکان بسپارید که با جعبه های چوبی و لوازم بسته بندی حرفه ای و مخصوص با کمترین هزینه صفر تا صد فریت بار لوازم منزل شما را انجام میدهد.

 

روش های ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور به سه روش دریایی، زمینی و هوایی صورت میگیرد که هریک ویژگی های خود را دارد و همچنین انتخاب روش مناسب بستگی به میزان بار شما و کشور مقصد نیز دارد.
برای مثال اگر قصد ارسال اثاثیه به اروپا داشته باشد میتوانید از هر سه روش استفاده کنید ولی برای ارسال اثاثیه منزل به عراق تنها از روش زمینی و هوایی میتوان استفاده کرد.

 

حمل اثاثیه منزل به صورت دریایی

حمل اثاثیه منزل به صورت هوایی از طریق بندرهای جنوب کشور مانند بندر بوشهر، عباس، اما خمینی، چابهار و ... انجام میشود.
بهتر است برای انتخاب بندر مناسب برای حمل اثاثیه منزل به خارج از شرکت حمل بار کمک بگیرید. 

 

حمل اثاثیه منزل به صورت زمینی

حمل اثاثیه منزل به صورت زمینی زمان زیادی طول میکشد و هزینه زیادی دارد و به وسیله کانتینرها و ماشین مناسبی که با توجه به حجم، وزن و نوع بار شما انتخاب میشود انجام میگیرد.

 

حمل اثاثیه منزل به صورت هوایی

حمل اثاثیه منزل در روش هوایی سریع ترین روش است و قابلیت جا به جایی حجم بالا را هم دارد و همچنین مراحل بسته بندی و دریافت مجوز ها نسبت به روش های دیگر ساده تر است.
همچنین از روش هوایی برای حمل اثاثیه منزل به تمامی کشورها میتوان استفاده کرد و احتمال وارد شدن خسارت به وسایلتان بسیار کم است. 

 

فریت بار لوازم منزل به خارج از کشور

حمل بار توسط هواپیما به کشور های دیگر به دو روش کارگو و فریت بار انجام میشود که در ادامه توضیح میدهیم.

کارگو (cargo):

بسته بندی و ارسال وسایل تجاری که توسط تاجران و بازرگانان انجام میشود.

 

فریت بار (freight):

بسته بندی و ارسال وسایل شخصی مانند اثاثیه منزل و به صورت کلی وسایلی که به قصد فروش ارسال نمیشوند.

برای استفاده از فریت بار و ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور بهتر است از یک شرکت باربری که خدمات فریت بار را ارائه میدهد کمک بگیرید و در کنار دریافت مشاوره کارها را به آن ها بسپارید.

شرکت کالا تجارت اسکان با داشتن سال ها تجربه در زمینه فریت بار و ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور و همچنین تیم حرفه ای میتواند تمامی مراحل مانند بسته بندی، دریافت مجوز ها و ... به راحتی و در سریع ترین زمان به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام دهد.

 

مراحل فریت بار لوازم منزل

دریافت مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به خارج از کشور
در ابتدا با شماره 02188815600 تماس بگیرید تا مشاوران کالا تجارت اسکان با توجه به حجم، وزن و مقصد شما درباره مراحل کار به شما توضیح میدهند و پس از بازدید از وسایل هزینه ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور را به شما اعلام میکنند.
شرکت کالا تجارت با محاسبه تمامی هزینه ها و داشتن تجربه کافی در حمل اثاثیه به خارج از کشور در ابتدای کار قیمتی ثابت به شما میدهد که تا اتمام کار قرار نیست تغییری درآن پیش بیاید و برنامه ریزی های شما را به هم نمیزند.

 

بسته بندی

بسته بندی مهم ترین بخش ارسال هر کالایی به هر کجا با هر روش است. اگر بسته بندی شما مناسب نباشد علاوه بر امکان ایجاد خسارت ممکن است مجبور به پرداخت جریمه شوید، بسته بندیمناسب باید اصولی، حرفه و با توجه به نوع وسایل به صورت انجام شود که در فرودگاه به مشکلی برنخورد و نیاز به دوباره کاری نباشد.
پس بهتر است بسته بندی اثاثیه خود را به شرکتی معتبر و با تجربه بسپارید تا از ایجاد هرگونه مشکلی پیشگیری شود.
در ارسال لوازم منزل به صورت هوایی بسته بندی شخصی و فردی به هیچ وجه مورد تایید نیست و باید بسته بندی خود را به دست شرکت های معتبر در این زمینه مانند کالا تجارت اسکان بسپارید.

 

تهیه لیست

لیست وسایل شما یا Packing List یکی از مهم ترین مراحل ارسال اثاثیه به خارج از کشور است که علاوه بر شماره گذاری دقیق باید به زبان کشور مقصد نیز برای تحویل به گمرک ترجمه شود و هرگونه سهل انگاری در آن باعث جریمه میشود و حتی ممکن است ورودتان به کشور مقصد دچار مشکل شود.

 

امور سمپاشی

با توجه به قوانین ترخیص کالا در بیشتر کشور های جهان تمامی وسایل شما توسط گازهای مخصوص باید به صورت تخصصی در دمای مخصوصی و به صورت کاملا تخصصی سمپاشی شود و گواهی آن را دریافت کنید و نداشتن این گواهی سمپاشی منجر به پرداخت جریمه و توقیف وسایل خواهد شد.

 

حمل بار به فرودگاه

 پس از بسته بندی و سم پاشی وسایل شما با ماشین مناسب که معمولا وانت یا خاور است به فرودگاه امام خمینی حمل میشود تا برای انجام تشریفات گمرکی آماده شود.

 

انجام تشریفات گمرکی

پس از ارسال وسایل به فرودگاه امام خمینی، اثاثیه شما توسط بازرسان، دستگاه ایکس ری و سگ های مواد یاب بازرسی میشود و کانتینر پلمپ میشود و تا دریافت محموله در کشور مقصد امکان باز کردن کانتینر نیست.

 

صدور بیمه نامه معتبر بین المللی

در ادامه با توجه به ارزش وسایل شما بیمه نامه معتبر بین المللی برای آن صادر میشود که به ارزای هر یک میلیون ارزش محموله شما هزارتومن هزینه بیمه در نظر گرفته میشود.
برای مثال اگر ارزش وسایل شما 200 میلیون باشد هزینه بیمه نامه آن 200 هزارتومن میشود.

 

صدور بارنامه و تکمیل مدارک 

در مرحله آخر بارنامه هوایی برای ارسال اثاثیه منزل شما به خارج از کشور صادر میشود و پس از 4 الی 5 روز وسایلتان را میتوانید در کشور مقصد تحویل بگیرید.

 

هزینه فریت بار لوازم منزل

هزینه ارسال اثاثیه به کشورهای خارجی تحت تاثیر فاکتورهای زیادی مانند وزن، حجم، نرخ ارز، شهر و کشور مقصد و ... قرار میگیرد.

برای اطلاع از قیمت حدودی ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور با شرکت کالا تجارت اسکان تماس بگیرید تا مشاوران ما با ارزیابی محموله شما قیمت حدودی آن را برای شما تخمین بزنند.

 

اقلام ممنوعه برای ورود به کشورهای خارجی

مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات) 

مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 

میوه و سبزیجات خشک و منجمد

عرقیجات و ترشیجات 

اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن

انواع دارو و یا دخانیات 

اسلحه و مهمات نظامی

 

البته تمامی این موارد برای همه کشور ها جزء موارد ممنوعه واردات نمی باشند و برخی کشور های اروپایی یا آسیایی ممنوعیتی بابت واردات این اقدام ندارند.

 

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد