close
logo
راهنمای فریت بار به خارج از کشور

 

راهنمای فریت بار

 

فریت بار لوازم و ملزومات پزشکی

اصطلاحا اقلام پزشکی فوریتی به محموله هایی اطلاق می شود که بخاطر  نیاز ضروری  بیماران در کشورهای دیگر باید در  سریعا ارسال شود اقلام غیر فوریتی به محموله هایی اطلاق میشود که کشورها بر اساس نیاز خریداری میکنند . وبا برنامه ریزی و  زمانبندی  شده ، ارسال می کنند .
بعضی  از اقلام پزشکی برای تعمیر و یا خدماتی دیگر موقتا صادر میشود که پس از انجام در کشور مقصد دوباره به کشور مبدا ارسال میشود . بطور مثال کپسولهای گاز هلیوم که در دستگاههای ام آر آی (helium dewar) بکار گرفته میشوند. از همین روش بطور متناوب کپسولهای گازهلیوم به کشور مقصد فرستاده شده و پس از پر شدن از گاز دوباره به کشور ارسال می شود.
در صورتی که شما از صادر کنندگان کپسول هلیوم هستید این شرکت با کمترین هزینه محموله ی شما را از فرودگاه امام خمینی به کشور امارات ارسال می کند . در فرودگاه دوبی پرسنل شرکت ملل کارگو کپسولهای شمارا تحویل گرفته و پس از ارسال برای تزریق گاز هلیوم دوباره از فرودگاه دوبی با کمترین زمان و اولین پرواز به کشور انتقال می دهند .
کارشناسان ما با سالها تجربه در زمینه فریت باراقلام فوریتی پزشکی و اقلام غیر فوریتی و دارویی و کالاهای خطرناک و دارو و لوازم پزشکی آماده حمل وارسال و بازگشت  دوباره آن به کشور و خدمت رسانی به شما هستند

 

فریت بار به آمریکا , قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به آمریکا  

آمریکا کشوری محبوب برای مهاجرت، کار و تحصیل است. بنابراین از آنجایی که قرار است مدت طولانی و یا برای همیشه در این کشور زندگی کنید، باید لوازم مورد نیاز را با خودتان همراه داشته باشید. فریت کردن بار به آمریکا، به شما کمک می کند تا تمامی وسایل ضروری را به این کشور منتقل کنید

 

فریت بار به آمریکا

 

همچنین در ارسال بار به آمریکا مانند فریت بار به استرالیا، در صورتی که لوازم شخصی و کارکرده را به این کشور منتقل کنید، شامل مالیات نمیشود و تنها مبلغی برای نگهداری در انبار از فرستنده دریافت میگردد

ارسال مواد غذایی به آمریکا

معمولاً فریت و ارسال بار به آمریکا چند روز قبل از ورود شما به این کشور انجام می شود. به همین  دلیل برخی از افراد مایل اند تا مواد غذایی مصرفی شان را نیز در کنار دیگر لوازم ارسال کنند. اما باید در نظر داشته باشید که مواد غذایی در فرودگاه بازرسی می شود و اگر ماده مشکوکی در آن دیده شود، مشکلات جدی برای شما به وجود می آورد.

بنابراین بهتر است از آوردن هر گونه مواد غذایی، بذر گیاه و داروهای غیرضروری و بدون تجویز پزشک خود داری کنید. تا پروسه مهاجرت شما برسر یک اشتباه کوچک به خطر نیفتد.

مراحل فریت بار به آمریکا

دریافت بار پس از فریت بار به ایالات متحده آمریکا

زمانی که  بار ارسالی به یکی از شهرهای آمریکا فریت بار میشود، باید ظرف ۴۸ ساعت از گمرک مقصد ترخیص شود ،در غیر این صورت به انبار ارسال می شود. در اولین  مرحله ترخیص ارزیاب گمرک مدارک را بررسی می کند وحتما باید اسم و فامیل وآدرس گیرنده با مدارک گیرنده در بارنامه هم خوانی داشته باشد .به عنوان مثال در صورتی که نا خانوادگی حسینی  باشد به این صورت نوشته می شود hossieni  باید در بارنامه اسپل حروف درست باشند ونباید به این شکل  hosieni نوشته شود.
دومین مرحله به وزارت کشاورزی مربوط می شود.باید بگوییم که در این مرحله ارزیاب گمرک که در اصطلاح USDA این حروف مخفف( United states deportment of agriculture) بار را ارزیابی می نماید وهدف از این ارزیابی این است که بار  فریت شده عاری از هرگونه میکروب و حشرات باشد.
نکته اینکه در صورتی که بسته بندی شما چوبی باشد ،باید این جعبه ها و صندوق های چوبی به خوبی ضد عفونی وسم زدایی شوند وبر روی جعبه ها نیز مهر شرکت ضدعفونی کننده زده شود وفرم ضدعفونی نیز باید ضمیمه بار نامه و مدارک وAWB باشد.در صورتی که این مورد رعایت نشود بار برگشت داده می شود که اصطلاحاً فریت بار Riject میشود.
در این مرحله از تحویل بار ارزیاب گمرکی بار  را  XRAY  می کند ودر صورت نیاز صنندوق را باز می کنند.

 

فریت هوایی خشکبار، هزینه و قیمت ارسال هوایی خشکبار

صادرات خشکبار بیشتر از طریق زمینی و دریایی صورت می گیرد ولی این محصولات گاهی بدلیل تغییر کیفیت و یا مزه وطعم باید در اسرع وقت صادر شود که این مهم از فرودگاههای کشور به مقصد مورد نظر ارسال می شود .
کارشناسان ما با سالها تجربه در امر صادرات خشکبار به کشورهای جهان از فرودگاههای ایران مانند  شیراز ، اصفهان ، مشهد ، تبریز ، اهواز و بندر عباس می توانند در فریت بار خشکبار ایرانی به کشورهای مقصد  به صادر کنندگان خدمت رسانی کنند .
کارشناسان ما بصورت شبانه روزی در فرودگاههای کشور آماده انجام تشریفات گمرکی و اداری فریت بار  شما می باشند .

این مقالات را هم بخوانید: فریت بار مسافری ، فریت مسافری ، چگونگی محاسبه هزینه فریت بار مسافری

 

نظرات

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
        

ما را در گوگل دنبال کنید

logo-samandehi

 

 

دفتر کارگو ...........................

 

آدرس :  فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) جنب گمرک تجاری حوزه ۲، ترمینال بار شماره ۱۴
تلفن ها : ۵۵۶۷۸۱۸۰
             ۴۴۶۶۶۹۲۲
فاکس : ۵۱۰۰۵۲۰۶
 
تلگرام و واتساپ : ۰۹۳۸۶۸۸۰۸۱۰
ایمیل :    info@ktscargo.com   
         import@ktscargo.com

 

 

 

دفترمرکزی ...........................

 

دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان مطهری ، کوچه مگنولیا پلاک ۳۲ طبقه سوم، واحد ۱۰
تلفن ها  :  ۸۸۸۱۵۶۰۰   
               ۸۸۸۱۵۷۰۰    
               ۸۸۸۱۵۸۰۰
               ۸۸۸۱۵۹۰۰   
فاکس :    ۸۸۸۱۵۰۳۸
ایمیل :   info@ktscargo.com   
        import@ktscargo.com
 

 

 

 

......................  contact us

 

Kala Tejarat Eskan Co.Ltd
Air Cargo Services
 
Add: Unit 10, 3rd Floor, No. 32, Magnolia St., Qaem Maqam-e-Farahani Ave., Tehran, Iran


Tel: +98.21.88815600, 700, 800, 900