close
logo
فریت بار به کانادا

 

فریت بار به کانادا

 

هر آنچه که باید درباره ارسال بارهوایی به کانادا باید بدانید :
 

فریت بار به کانادا به زبان ساده جابه جایی لوازم مختلف از محل مبدأ به کشور کانادا می باشد. اما سوال این است که فریت بار به کانادا چه زمانی انجام می شود؟ به طور کلی زمانی که برای مهاجرت طولانی مدت یا دائمی به کانادا اقدام می کنید، برای صرفه جویی در هزینه ها، برخی از لوازم ضروری را نیز همراه خود باید ببرید.
حمل ونقل این لوازم کار ساده ای نیست که به صورت شخصی قابل اجرا باشد، از این رو بسیاری از شرکت های خدمات هوایی به منظور سهولت این امر، خدمات فریت بار را ارائه می کنند. اگر قصد دارید تا از خدمات بار هوایی برای رفتن به کشور کانادا استفاده کنید، با ما همراه باشید تا از شرایط فریت بار به کانادا کاملاً مطلع شوید.
شرکت کالا تجارت اسکان آماده ارائه بهترین و مطمئن ترین سرویس جهت ارسال بار و لوازم و سایر کالاهای شما عزیزان به کلیه شهرهای کانادا می باشد .با کارشناسان شرکت کالا تجارت جهت مشاوره و راهنمایی لطفا تماس بگیرید.

 

تجربه  فریت بار به کانادا

 

 نکته مهم، انتخاب یک شرکت مناسب با رزومه حرفه ای می باشد.آنچه شرکت کالا تجارت را از دیگر شرکتهای ارائه دهنده خدمات فریت بار  متمایز می کند رزومه حرفه ای و رضایت مشتریان خود است
بهتر است قبل از تماس، وزن لوازم خود را بدانید، به این ترتیب در همان ابتدا می توانید با چند شرکت تماس گرفته و هزینه ها را بررسی کنید. سپس بهترین شرکت خدمات فریت بار را انتخاب نمایید. نظم و دقت بالا در ارائه خدمات،  از ویژگی های مهمی است که در انتخاب خود باید به آن ها توجه کنید.با کارشناسان کالا تجارت برای مشاوره و انتخاب لطفا تماس بگیرید

 

 

کارشناسی وسایل برای فریت کردن

 

لوازم شما می بایست به طور دقیق کارشناسی شود. این کار به دو دلیل مهم صورت می گیرد.


دلیل اول: زمانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را داشته باشید، باید بدانید که قوانین متفاوتی در بخش گمرک وجود آن وجود دارد. به همین دلیل هم نمی توانید هر وسیله ای را به خاک کانادا وارد کنید. به طور مثال ممکن است همراه داشتن یک وسیله بسیار ساده و معمولی به کانادا، از نظر اداره گمرک این کشور جرم محسوب شود.از این رو این لوازم بررسی می شود، تا از نظر حمل و نقل مشکل قانونی نداشته باشد. همچنین این نکته را هم باید اضافه کرد، در صورتی که لوازم قدیمی در بین وسایل شما باشند، باید از میراث فرهنگی نامه اجازه خروج آن ها را بگیرید .

 

دلیل دوم: دلیل دیگر کارشناسی بار، محاسبه دقیق وزن بار می باشد. چرا که بر اساس وزن بار شما مبلغ پرداختی، محاسبه می گردد. همچنین برای صدور بارنامه نیز باید وزن بار به طور دقیق محاسبه شود.

 

خدمات بسته بندی بار

 

اصطلاحاً به باری که کمتر از یک کانتینر باشد، خرده بار می گویند. معمولاً بسیاری از فریت بارها در دسته خرده بار قرار دارند. این لوازم باید توسط پرسنل شرکت های خدمات هوایی، بسته بندی شوند. نکته مهم این که ، هرگز خودتان کار بسته بندی را انجام ندهید.
چرا که قوانین بین المللی و سخت گیرانه ای در خصوص بسته بندی بار هوایی وجود دارد. لوازم باید توسط شرکت های معتبر و با کارتن آنها بسته بندی شده و مهر شرکت نیز بر روی لوازم حک شود تا اجازه ورود به کانادا را داشته باشد.
برای اینکه  بار بسته بندی شده موقع چیدمان در هواپیما مشکل ایجاد نکند، برخی از آن ها را بر روی پالت های پلاستیکی قرار داده و کاملاً فیکس می کنند. به این ترتیب لوازم به راحتی روی یکدیگر چیده می شوند.


حمل وسایل منزل به کانادا

 

اولین اقدام برای حمل وسایل منزل به کانادا ، بسته بندی مناسب و استاندارد جهت سالم رسیدن لوازم منزل شما می باشد . شرکت کالا تجارت با ارسال تیم کارآزموده و متخصص  در پکینگ و بسته بندی ، تمامی لوازم منزل  شما را با مطمئن ترین شیوه  و با کارتن های محکم با آرم کالاتجارت بسته بندی می نمایند. کلیه بسته ها روی پالت پلاستیکی محکم شده و با کامیونتهای شرکت به فرودگاه ارسال می گردد.

 

 

 


هزینه ارسال بار به کانادا

 

قبل از بررسی هزینه باید گفت که ارسال بار از طریق فریت، به مراتب به صرفه تر از روش های دیگر بوده و احتمال آسیب وسایل نیز کمتر است. اما به طور کلی دو فاکتور مهم در مبلغ پرداختی شما وجود دارد که عبارتند از:


•    وزن بار
•    نرخ شرکت های هواپیمایی

 

 

وزن بار در فریت

 

برای ارسال بار به طور کلی چهار دسته بندی وجود دارد که قیمت بار بر اساس آن محاسبه می شود این وزن ها به شرح زیر است.


•    دسته اول، حداقل بار 45 کیلوگرم می باشد.
•    دسته دوم، بار تا 100 کیلوگرم می باشد. ( بار بین 45 تا 99 کیلوگرم با همان تعرفه دسته دوم محاسبه می شود.)
•    دسته سوم،  بار بین 100 الی 300 کیلوگرم است.
•    دسته چهارم، بار بالای 300 کیلوگرم می باشد.
در این راستا باید گفت که هرچه وزن بار بیشتر می شود، به همان اندازه تعرفه ها نیز کاهش پیدا می کند. به طوری که گاهی برای یک بار 300 کیلوگرمی مبلغی کمتر از بار 100 کیلویی پرداخت می کنید.

 

نرخ شرکت های هواپیمایی

 

ارسال بار از طریق مسیر هوایی، توسط شرکت های هواپیمایی انجام می شود. این قیمت معمولاً به صورت سالانه از سوی هواپیمایی ها اعلام می گردد. اما با توجه به نوسانات بازار ارز، قیمت های مصوب از سوی این مراکز نیز به صورت دوره ای تغییر کرده و به شرکت های فریت بار اعلام می شود.

بنابراین شما هر زمانی که قصد استفاده از خدمات فریت را داشته باشید، مبلغی که پرداخت می کنید با توجه به وضعیت اقتصادی و ارزی کشور محاسبه می شود. بدیهی است که بالا رفتن قیمت ارز باعث بیشتر شدن هزینه های فریت بار می شود.

 

هزینه های دیگر فریت بار به کانادا

 

در کنار هزینه های اصلی چند مورد دیگر نیز اضافه می شود. صدور بارنامه در گمرک، محاسبه مالیات وارد شده بر بار و همین طور هزینه بازرسی بار در فرودگاه نیز در فاکتور شما اضافه خواهد شد.
یک نکته مهم این که از زمانی که بار وارد فرودگاه شهرهای مختلف کانادا می شود، تنها تا 48 ساعت بار شما را به صورت رایگان نگهداری می کنند، در غیر این صورت به ازای هر روز که بار در انبار می ماند، حدود 30 الی 40 دلار از شما دریافت خواهد شد.

 

ارسال بار هوایی به کانادا

 

معرفی فرم دیکلریشن 

در صورتی که موفق به دریافت ویزای کانادا شوید، می توانید لوازم زندگی تان را به این کشور فریت کنید. قوانین مختلفی در گمرک کانادا وجود دارد، که آشنایی با آن ها برای شما مفید خواهد بود. یکی از این قوانین به شرح زیر است.
بار اولی که می خواهید بار خود را از ایران فریت کنید، می بایست اسامی لوازم خود را به اداره گمرک کشور کانادا اعلام کنید و در کنار آن فرم دیکلریشن را نیز پر کنید. به این ترتیب با این کار می توانید به مدت چهار سال لوازم خود را بین این دو کشور،  بدون پرداخت مالیات و عوارض گمرک جا به جا نمایید.

 

دریافت بار در کانادا

 

به این نکته حتما توجه کنید که زمان لازم برای دریافت بدون هزینه اضافی انبارداری فقط 48 ساعت وقت دارید . در غیر اینصورت هزینه حدودا 30 الی 40 دلار بعنوان هزینه انبارداری باید پرداخت کنید.
برای حمل بار از فرودگاه میتوانید وسیله حمل خود را مثل ون یا وانت را اجاره کنید ولی به شما پیشنهاد می شود برای صرفه جویی و راحتی بیشتر از سرویس U-Haul   که با اجاره ساعتی و یا روزانه متناسب بار خود هزینه کمتری را پرداخت کنید.  کارشناسان شرکت کالا تجارت اسکان کلیه مراحل و تشریفات گمرکی و فرودگاهی  را برای ارسال هوایی بار شما به کانادا بدون استرس انجام میدهند . با ما در تماس باشید .
۰۲۱۸۸۸۱۵۸۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۱۵۷۰۰

 

نظرات

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
        

ما را در گوگل دنبال کنید

logo-samandehi

 

 

دفتر کارگو ...........................

 

آدرس :  فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) جنب گمرک تجاری حوزه ۲، ترمینال بار شماره ۱۴
تلفن ها : ۵۵۶۷۸۱۸۰
             ۴۴۶۶۶۹۲۲
فاکس : ۵۱۰۰۵۲۰۶
 
تلگرام و واتساپ : ۰۹۳۸۶۸۸۰۸۱۰
ایمیل :    info@ktscargo.com   
         import@ktscargo.com

 

 

 

دفترمرکزی ...........................

 

دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان مطهری ، کوچه مگنولیا پلاک ۳۲ طبقه سوم، واحد ۱۰
تلفن ها  :  ۸۸۸۱۵۶۰۰   
               ۸۸۸۱۵۷۰۰    
               ۸۸۸۱۵۸۰۰
               ۸۸۸۱۵۹۰۰   
فاکس :    ۸۸۸۱۵۰۳۸
ایمیل :   info@ktscargo.com   
        import@ktscargo.com
 

 

 

 

......................  contact us

 

Kala Tejarat Eskan Co.Ltd
Air Cargo Services
 
Add: Unit 10, 3rd Floor, No. 32, Magnolia St., Qaem Maqam-e-Farahani Ave., Tehran, Iran


Tel: +98.21.88815600, 700, 800, 900