close

حمل بار به امارات

logo

 

 

ارسال بار به امارات

 آیا شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید به امارات مهاجرت کنید  ویا قصد ارسال کالا و بار تجاری خود را به امارات دارید ولی نمی دانید چگونه بارتان را به امارات ارسال کنید؟  شرکت کالا تجارت اسکان با سالها تجربه در ارائه خدمات بار هوایی، امکان ارسال بار به دو صورت تجاری و فریت بار به امارات را با بهترین سرویس و با قیمت مناسب را فراهم نموده است.

 

فریت بار به امارات

اکثر شرکت های هواپیمایی، به مسافران اجازه حمل بار، بیش از 30 کیلوگرم را نمی دهند. پس اگر بخواهید باری بیشتر از این مقدار را با خود حمل کنید، باید هزینه بسیار سنگینی را بابت اضافه بار  بپردازید. خب سوال اصلی اینجاست، پس چگونه بارمان را ارسال کنیم که هزینه کمتری برایمان داشته باشد.

جواب بسیار ساده است. با استفاده از  سرویس فریت بار می توانید هزینه ها را تا سه برابر کاهش دهید. در واقع برای  حمل و نقل هوایی خرده بارهای مسافرتی و تجاری استفاده از سرویس فریت بار مقرون به صرفه تر می باشد .کارشناسان کالا تجارت اسکان  تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین سرویس و با قیمت مناسب ، برای ارسال بارهوایی به امارات همراه با خدمات بسته بندی و کلیه خدمات گمرکی و تشریفاتی انجام می دهند بار خودرا باخیال راحت به کالا تجارت اسکان بسپارید ودر امارات تحویل بگیرید.

 

 

هزینه فریت بار به امارات

قیمت ارسال بار به امارت به چه عواملی بستگی دارد؟

برای اطلاع و برآورد هزینه فریت بار به امارات باید  به عوامل تاثیر گذار درقیمت ارسال  بار به امارات توجه کنیم 

شهر مقصد:

هزینه فریت بار و محاسبه قیمت ارسال بار بستگی به انتخاب شهر برای ارسال دارد و برای هر کدام از شهر های امارات مانند دبی ، ابوظبی و... نرخ و قیمت متفاوتی را بر اساس مسافت  باید پرداخت کنید.  شرکتهای ایرلاین هم هر کدام نرخهای متفاوتی دارند بطور مثال تعرفه ماهان با ایران ایر برای ارسال بار به امارات متفاوت است. برای اطلاع دقیقتر می توانید با کارشنان کالا تجارت اسکان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید .

 

 

هزینه ارسال بار به امارات

هزینه فریت بار به دبی

 از بسته بندی تا ارسال به بخش فریت بار فرودگاه و گرفتن مجوزهای لازم و بارنامه ، هزینه گمرکی و پته مسافری در صورت صادرات کالای تجاری، همه این موارد می توانند در محاسبه هزینه فریت بار به امارات تاثیر داشته باشند .

 

هزینه فریت بار مسافری به امارات

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که در محاسبه هزینه های یک فریت بار، چه عواملی تاثیر گذارند. هزینه فریت بارها، تحت تاثیر 5 عامل هستند که باعث کم یا زیاد شدن مبلغ فریت بار می شوند.

1.اولین گزینه، هزینه بسته بندی است

2. شرکت بابت انتقال بار تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی مبلغی پرداخت می کند.این دومین عامل تاثیر گذار است.

3. هزینه های توزیع، تخلیه و بارگیری و انبارداری هم جزو عوامل مهم در افزایش یا کاهش مبلغ فریت بار است.

4.عامل چهارم، هزینه های مربوط به مجوز گرفتن بابت بار و بسته بندی می باشد.

5. در نهایت هزینه هایی که باید صرف بارنامه های هوایی، تشریفات گمرکی و گرفتن برگه سبز  یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری، شود.

 برای یک محاسبه دقیق پیشنهاد ما، کمک گرفتن از مشاوران ماست.

 

 

حمل بار هوایی  از تهران به دبی

همانطور که گفتیم سالانه بسیاری از هموطنان ما و نیز مسافرانی که تابعیت امارات را دارند، می خواهند بار و یا اضافه بار خود  را به آنجا بفرستند.

 دبی یکی از پرطرفدارترین شهرهای امارات است که بیشترین مسافران امارات را شامل می شود. بسیاری از ایرانیان هستند که اگرچه تابع آنجا می باشند بازهم مدام در حال رفت و آمد بین ایران و دبی می باشند. به این ترتیب لوازم و کالاهای زیادی بین ایران و دبی مراوده می شود. بعضی دیگر هم، دارای شرکت های بزرگی در دبی بوده و مجبورند به صورت مداوم با ایران در ارتباط باشند.

فریت بارهایی که مقصدشان دبی است، بسیاری از لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه های صنعتی،نمونه های تجاری حتی تابلوهای نقاشی، فرش، پیانو، پوشاک، میوه و سبزیجات و خشکبار و... را به صورت کاملا اصولی بسته بندی کرده و با یک بیمه نامه بین المللی خطوط هوایی، آن ها را به دبی، می فرستند.فرودگاه بین المللی دبی، یکی از مهمترین مراکز حمل و نقل هوایی، در دبی می باشد. این فرودگاه بزرگ باعث می شود تا بیشترین فریت بارها، به مقصد دبی، صورت بگیرد.

 

مدارک لازم برای فریت بار هوایی به امارات

اگر می خواهید بار تجاری خود را به امارات بفرستید، می بایست این مدارک را ارئه دهید؛

1.کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به امارات

2. در صورت لزوم مجوزهای لازم برای اخذ مجوز صادراتی

3. لیست بار موجود در بسته های شما(پکینگ لیست)

4. فاکتور فروش که توسط فروشنده به همراه اسناد حمل برای خریدار ارسال می گردد (اینوویس)

 

مراحل فریت بار به امارات

روند انجام کارهای آماده سازی و اداری فریت بار به امارات به ترتیب :

  • بسته بندی بار :  بسته بندی استاندارد و تخصصی به ایمنی و سالم رسیدن بار شما کمک چشمگیری می کند . از  با کیفیت ترین خدمات بسته بندی بار تخصصی ما ما بهره ببرید . برای مشاوره و درخواست با کارشناسان ما تماس بگیرید.
  • حمل بار از مبدا ( منزل و یا شرکت) تا فرودگاه امام خمینی
  • تهیه مدراک لازم برای فریت بار
  • درخواست و صدور مجوز برای فریت بار به امارات
  • انجام روند تشریفات کمرگی
  • صدور بارنامه و بیمه نامه فریت بار
  • انجام لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به گیت شرکت هواپیمایی

تمامی این مراحل و کارها تا تحویل بارنامه و پی گیری بار تا رسیدن به مقصد توسط پرسنل مجرب و کار ازموده شرکت کالا تجارت اسکان انجام می پذیرید .

 

 

حمل بار از امارات به ایران

ارسال  بار های تجاری و نمایشگاهی به امارات

امروزه امارات یکی از شرکای بزرگ ایران است. برای همین تاجران می خواهند بارشان در امنیت و سلامت به ایران برسد. بعضی هم برای این جا به جایی عجله دارند، اینجاست که اولین انتخاب ارسال بار هوایی یا فریت بار است.

واردات کالا برای تاجران و بازگانان ایرانی مزایای بسیاری دارد. یکی از این مزیت ها نزدیک بودن دبی است که موجب کاهش هزینه ها می گردد. دلیل بعدی، گمرک دبی است که هیچ هزینه اضافی دریافت نمی کند به این ترتیب کالاهای این کشور به قیمت اصلی هستند و این که فقط دبی دارای پرواز مستقیم به ایران می باشد.

در نتیجه  کلیه بارهایی که در سایر شهرهای امارات متحده عربی هستند مانند ابوظبی، ابتدا به دبی ارسال می شوند و بارشان را به انبارهای گروه تجاری ققنوس تحویل می دهند تا با یک پرواز سریع به ایران، فرستاده شوند.

 

 ارسال لوازم منزل به دبی

شرکت کالا تجارت اسکان  کلیه مراحل ارسال لوازم منزل شما را به دبی از صفر تا صد با کیفیت و رعایت استانداردهای جهانی را انجام میدهد . از بسته بندی تخصصی تا حمل بار به فرودگاه و انجام کلیه مراحل از صدور بارنامه تا تشریفات گمرکی با بکار گیری پرسنل ماهر و بیمه نامه هوایی. پس با خیال راحت بار خود را به ما بسپارید

 

 فریت بار ایران ایر

درحال حاضر شرکت هواپیمایی ایران ایر کلیه خدمات ارسال بار هوایی ، کارگو و فریت بار به امارت را ارائه می دهد . شرکت کالا تجارت اسکان با مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و دفتر نمایندگی در فرودگاه امام خمینی تمامی خدمات فریت بار و ارسال بار هوایی به امارات را با بهترین کیفیت در اختیار مسافران و تجار عزیز قرار میدهد. علاوه بر مشاوره رایگان شرکت کالا تجارت اسکان برای راحتی شما امکان محاسبه آنلاین را برای شما فراهم کرده است . لطفا برای اندازه گیری دقیق وزن بار و بسته های خود و محاسبه هرینه ارسال بار روی صفحه محاسبه هزینه فریت بار کلیک بفرمایید.

 

این مطالب را هم بخوانید:

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد