close

حمل اثاثیه منزل به کانادا

logo

 

   اسباب کشی به کانادا

یکی از مهمترین دغدغه ها در زمان مهاجرت به کانادا ( چه برای تحصیل و یا کار ) حمل لوازم شخصی و اثاثیه منزل مورد نیاز به کانادا است . چگونگی ارسال لوازم با کمترین هزینه و امن ترین یکی از پرسشهای همیشگی است . پیشنهاد ما در صورتیکه بار شما کمتر از 2000 کیلو می باشد ارسال بار هوایی و فریت بار است .

برای اینکار نیاز به یک شرکت حمل و نقل هوایی خوش نام و شناخته شده دارید تا با فریت بار، اسباب و اثاثیه تان را با بهترین کیفیت بست بندی کرده و با مطمئن ترین سرویس دهی، به کانادا ارسال نماید.

شرکت حمل و نقل هوایی کالا تجارت اسکان، یکی از حرفه ایی ترین شرکت های باربری می باشد که دارای باتجربه ترین و ماهرترین پرسنل برای انجام مراحل آماده سازی و ارسال بار هستند.

 

ارسال لوازم منزل به کانادا

برای ارسال بار به هر کشور دیگری مانند کشور کانادا، باید یک سری مسائل را در نظر گرفت و برای امنیت ارسال، به آن ها توجه کرد.

قبل از ارسال لوازمتان به کانادا، حتما با مشاوران کالا تجارت، صحبت کرده و در زمینه چگونگی بسته بندی و هزینه تقریبی ارسال بار، اطلاعات زمینه ایی را دریافت کنید.

همانطور که اشاره کردیم سلامت بار تا مقصد، به میزان زیادی تابع بسته بندی و کیفیت آن است.  باید یک لیست از تمام لوازمی که قرار است ارسال کنید، را تهیه کرده و به گمرک کشور مبدا بدهید. به این لیست Packing List می گویند که در مقصد، آن را از شما می خواهند. لیست اثاثیه حتما باید به صورت لاتین ترجمه شده و به گمرک مقصد ارائه شود.

کالا تجارت اسکان، تمام مراحل ارسال بار را از صفر تا صد برای مسافران عزیز انجام داده در اختیارشان می گذارد.

برخی از لوازم ارسالی مانند لوازه ساخته شده از چوب خام و سایر مصنوعات چوبی می بایست در مبدا بر اساس روش های مخصوص و بی خطر، سمپاشی شوند.

بسیاری از کشورها مانند کانادا، آمریکا، استرالیا و... به ورور هرگونه آلودگی، میکروب، حشرات موذی و ... حساس هستند. بنابراین بار باید دارای مجوز معتبری از شرکت های دفع آفات نباتی باشد. در نهایت بسته ها جهت دریافت بارنامه و بیمه، به سوله های ارسال بار فرستاده می شوند.

 

 

بسته بندی با هوایی

 

 

بسته بندی لوازم برای اسباب کشی

نکته ایی که در یک اسباب کشی بیش از هر عامل دیگری اهمیت دارد، بسته بندی آن است چون کیفیت بسته بندی باعث امنیت بیشتر بار می شود.

یک بسته بندی حرفه ایی به لوازم با کیفیت نیاز دارد. قبل از انجام بسته بندی، باید بار را در نایلون های حبابدار بپیچند. سپس در کارتن های مقوایی گذاشته و درون جعبه های چوبی قرار دهند.

کارشناسان کالا تجارت اسکان، زمانی که لوازم مسافران را بازرسی می کنند، علاوه بر تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی، در انتخاب نوع بسته بندی مناسب برای بار هم پیشنهاداتی می دهند. این پیشنهادات بر اساس میزان آسیب پذیری کالا می باشد. کارشناسان کالا تجارت، کمک میکنند تا جهت بسته بندی کالا، یکی از روش های مناسب، مانند جعبه چوبی، کارتن، نایلون حبابدار، گونی، صندوق فلزی، پالت و … انتخاب شود.

 

صدور بیمه نامه برای ارسال لوازم به کانادا

کالا تجارت اسکان،  بعد از انجام تمام مراحل نام برده شده، بار مسافران را بیمه کرده و برایشان یک بیمه نامه بین المللی صادر می نماید.

این بیمه نامه بر اساس قیمت وارزش ریالی که بار مسافر دارد، تعیین می گردد. به این صورت که به ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه لحاظ می گردد.

این بیمه نامه برای مواقعی است که اگر حادثه پیش بینی نشده ایی رخ داد، شرکت حمل و نقل کالا تجارت بتواند بخشی از خسارات شما را جبران نماید.

 

 

 

 

هزینه حمل اثاثیه منزل به کانادا

 زمانی که صحبت از حمل اثاثیه به کانادا می شود، یکی از مواردی که برای مسافران نگران کننده می باشد، هزینه ارسال بار و  قیمت فریت بار به کانادا است. همه می خواهند بدانند به طور تقریبی باید چقدر پول بپردازند تا بارشان تا کانادا ارسال گردد.

از آنجا که هزینه ارسال بار به کانادا، تابع عواملی مانند وزن بار، حجم آن و شهر محل ارسال می باشد، بهتر است برای دانستن مقدار دقیق هزینه های ارسال کالا، با مشاوران ما در کالا تجارت اسکان، تماس بگیرید. آن ها به صورت شبانه روزی آماده هستند تا به تمام سوالات شما پاسخ دهند.

 

اسباب کشی ونکوور

کالا تجارت اسکان، برای اسباب کشی بار به ونکوور از پیشرفته ترین سرویس های باربری استفاده می کند چون می داند که بیشترین جمعیت ایرانی در این شهر ساکن هستند.

برای اسباب کشی حرفه ایی به ونکوور، اول از همه به یک بسته بندی مطمئن، نیاز است تا بار به سلامت در مقصد به گیرنده تحویل داده شود.

برای اینکار باربرهای متخصص ما، به منزل مسافر رفته، بار را برایشان به شیوه های اصولی بسته بندی کرده و با وسیله نقلیه مجهز و ایمن به فرودگاه امام فرستاده می شود.

کالا تجارت اسکان، با هزینه ایی مقرون به صرفه، کارهای حمل و نقل هوایی بارتان را انجام داده و شما می توانید یک باربری هوایی آسان را تجربه نمایید.

 

 خدماتی که کالا تجارت برای اسباب کشی به ونکور ارائه می دهد

کالا تجارت اسکان، برای ارسال بار به ونکوور خدماتی ارائه می دهد که به ترتیب شامل موارد زیر می باشد؛

 • یک بسته بندی حرفه ایی انجام می دهد.
 • برای یک جا به جایی مطمئن از جعبه های چوبی استفاده می کند.
 • بار را از جلوی درب منزلتان بار زده تا فرودگاه حمل می کند.
 • تمام کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی را بدون نیاز به حضور مسافران انجام می دهد.
 • بار را تا زمان ارسال در انبار با شرایط ایمن نگه داری می نماید.

تمام کارهای مربوط به بارنامه هوایی را برای ارسال بار به ونکوور، به عهده می گیرد.

 

 

 

 

 ارسال بار به تورنتو

شرکت حمل و نقل هوایی  کالا تجارت اسکان، مفنخر است که با سال ها تجربه درخشان در زمینه جا به جایی بار به کشورهای مختلف جهان، در خدمت مسافران عزیز بوده است.

یکی از شهرهایی که کالا تجارت، بار مسافران را با به روز ترین سیستم های فریت بار، آماده ارسال می کند، شهر تورنتو می باشد

 

بسته بندی با شیوه های نوین

شرکت کالا تجارت، مجهز به یک تیم حرفه ایی و متخصص در پکینگ خود هستند. این بخش از شرکت با استفاده از لوازم با کیفیت مانند کارتن های مخصوص فریت بار، نایلون های حبابدار ضخیم، کاغذهای ضربه گیر نرم و... سعی می کند تا از بار در برابر آسیب محافظت نماید و بار را سالم در مقصد به مسافر یا گیرنده بار تحویل داده شود.

 

هزینه ارسال بار به تورنتو

بعد از انجام تشریفات گمرکی و فرودگاهی و دریافت بارنامه توسط شرکت کالا تجارت اسکان و بر اساس وزنی که در بارنامه توسط شرکت هواپیمایی ثبت شده است، هزینه ارسال بار تا تورنتو را محاسبه می شود. به طور یقین بار سنگین تر، هزینه بیشتری خواهد داشت.

هزینه های تعیین شده، برای حد اکثر وزن یک بار تعیین می شوند، بنابراین اگر وزن بار را به سقف تعیین شده نزدیک کنیم، قیمت ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

برای بار های کمتر از 45 کیلو گرم مبلغی تعیین شده و بار شما 35 کیلو گرم است. برای مقرون به صرفه شدن هزینه پیشنهاد می کنیم، وزن بارتان را به 45 کیلوگرم برسانید تا هزینه کمتری برای بار سنگین تر، بپردازید.

 

وسایل و اثاثیه منزلی که می توان به کانادا ارسال کرد

بهتر است برای ارسال مبلمان منزل، وسایل الکترونیکی و سایر اثاثیه منزل به کانادا، ابتدا ارزش مالی آن را محاسبه نموده و از قیمت همه ی آن ها در کانادا، اطلاعاتی کسب نمایید.

با یک حساب سر انگشتی محاسبه کنید که بردن لوازمتان به کانادا مقرون به صرفه تر است یا خرید آن ها از کانادا، بعد برای ارسال اثاثیه تان اقدام کنید.

لوازمی که بردنشان به کانادا مانعی ندارد عبارتند از؛

 • مبلمان منزل
 • لوازم خانگی و کالاهای الکترونیکی
 • لباس ، کیف ، کفش ، زیورآلات و سایر وسایل شخصی
 • فرش و وسایل دکوری
 • کامپیوترهای شخصی
 • کتاب ها
 • آلات موسیقی
 • ابزار سرگرمی و سایر موارد سرگرمی

 

کالاهایی که برای ارسال به کانادا ممنوع هستند

 • میوه تازه
 • هیزم
 • بیشتر تسلیحات ، از جمله تیزر ، بند برنجی و اسپری فلفل
 • چاقوهای خاص ، از جمله آنهایی که برای ماهیگیری و شکار استفاده می شوند
 • هر وسیله کمپینگ که کاملاً تمیز و عاری از آفات یا خاک نباشد

 

ارسال فرش به کانادا

برای ارسال فرش ماشینی محدویتی از نظر تعداد  وجود ندارد ولی برای ارسال فرش دستباف بخاطر ماهیت آن امکان ارسال فقط 2 عدد و یا 20 متر فرش دستباف بعنوان کالای مسافری هست و  ارسال بیشتر از این تعداد منوط به اخذ مجوزهای امکان پذیر هست برای مشاوره واطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان کالا تجارت اسکان تماس گرفته و از تجربه آنها بهره ببرید.

 

بردن طلا به کانادا

حمل طلا با خود به کانادا از نظر قانونی منعی ندارد ولی در ایران اجازه خروج بیش از 150 گرم طلا مجاز نیست.

میزان بار مجاز برای مهاجرت به کانادا

می توان موضوع را از دو منظر نگاه کرد

 1. باری که همراه خود با هواپیما حمل می کنید که بستگی به ایرلاین شما دارد . که معمولا تا 45 کیلوگرم می باشد که از این مقدار بیشتر باید هزینه بابت هرکیلو بار اضافه پرداخت کنید
 2. باری که از طریق هوایی بصورت فریت بار ارسال می کنید که محدودیتی ندارد .

 

قیمت فریت بار به کانادا

برآورد هزینه حمل اثاثیه  و قیمت فریت بار به کانادا یکی از مهم ترین دغدغه های مسافرین می باشد. بنابراین انتخاب یک شرکت حمل و نقل هوایی معتبر بسیار مهم است. قیمت و هزینه ارسال بار بستگی به وزن و حجم بار شما دارد

برای اطلاعات بیشتر این مطلب " فریت بار به کانادا " را هم مطالعه بفرمایید.

تیم متخصص در شرکت کالا تجارت اسکان، با توجه به اطلاعاتی که از وزن و حجم تقریبی این اثاثیه برآورد می کند، بهترین مشاوره ها را در این زمینه به مشتریان خود می دهد تا مقرون به صرفه ترین راه برای ارسال بارشان به خارج از کشور را داشته باشند.

 

 

 

 

 

مقاله های بیشتر

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد