close

فریت بار به مونترال

logo

ارسال بار به مونترال

آیا تصمیم گرفته اید به مونترال یا شهرهای دیگر کانادا مهاجرت کنید؟

آیا در  دانشگاه های مونترال قبول شده اید و نیاز دارید تا کتابهایتان را به این شهر ارسال کنید؟

و یا در سفرتان به مونترال سوغاتی زیادی خریده اید که بار شما از حد مجاز بیشتر شده و برای هواپیما بسیار بزرگ و سنگین می باشد؟

در چنین شرایطی اولین دغدغه‌یتان قطعا این خواهد بود که چگونه بار خود را در سلامت و امنیت کامل به مونترال ارسال نمایید.

شرکت کالا تجارت اسکان، استفاده از فریت بار به مونترال را به شما پیشنهاد می کند. این نوع ارسال بار برای مقاصد شخصی انجام می شود و هیچ ماهیت تجاری ندارد و به نوعی بار خصوصی محسوب می گردد. شرکت کالا تجارت محموله های شما را به استفاده از خدمات فریت بار شرکت های هواپیمایی، با حداکثر سرعت و بالاترین کیفیت به مونترال ارسال می نماید.

 

حمل لوازم به مونترال

برای تجربه یک مهاجرت راحت و ایمن به مونترال، می توانید اضافه بار و تمامی اثاثیه منزل و همینطور بارهای تجاری خود را به شرکت حمل و نقل هوایی کالا تجارت اسکان بسپارید. فریت بار یک روش حمل و نقل بین المللی است که تمام دغدغه و نگرانی مسافران را از بابت حمل اضافه بار مسافری رفع نموده و این امکان را به مسافران می دهد تا اسباب و اثاثیه منزل، لوازم شخصی، کتاب و ... را با مقرون به صرفه ترین قیمت و همچنین در امنیت کامل به مونترال بفرستند !

 

 

 

ارسال بسته و سوغاتی به مونترال

در صورتی که فقط قصد دارید بسته یا سوغاتی هایی را برای دوستان و آشنایان خود در مونترال ارسال نمایید و نمی خواهید خودتان به این شهر سفر کنید، شرکت کالا تجارت اسکان این کار را برای شما انجام خواهد داد و به شما این اطمینان را می دهد که آن را در سلامت کامل و بدون حضور شما برای عملیات گمرکی، به مونترال ارسال می نماید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به مونترال

اولین مدرک مورد نیاز برای خروج از کشور که از مسافر خواسته می شود، داشتن پاسپورت و بلیط می باشد. شرکت های هواپیمایی برای فریت کردن بار به کانادا مونترال نیاز به یک تیم حرفه ایی دارد تا کارهایی مانند بسته بندی و حمل بار تا فروگاه و انجام کارهای فرودگاهی و تشریفات گمرکی و این قبیل کارها را انجام دهد. شرکت های باربری هوایی مانند شرکت کالا تجارت اسکان در حل این مسائل، با داشتن یک تیم حرفه ایی و یک سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل هوایی، در انجام این امور متخصص و پیشرو می باشد.

 

 

 

 

هزینه فریت بار به مونترال

فریت کردن برای ارسال اضافه بار، مقرون به صرفه ترین راه می باشد. فریت بار به مونترال دارای هزینه ثابت و مشخصی نیست و برای اطلاع بیشتر از هزینه ها پیشنهاد می کنیم با مشاوران ما در شرکت کالا تجارت اسکان تماس بگیرید. این مشاوران با گرفتن اطلاعات لازم از بار شما، هزینه دقیق را محاسبه کرده و به شما اطلاع می دهند.محاسبه قیمت فریت بار به کانادا و هزینه ارسال بار به مونترال، وابسته به موارد زیر می باشد؛

1- حجم و وزن بار

2- نرخ ایرلاین

3- هزینه های اضافی و اداری

بر اساس قوانین ایرلاین‌های ایرانی مثل ایران ایر و یا ماهان، بار مستقیما به کانادا ارسال نمی شود. ارسال بار شما در دو مرحله صورت می گیرد. در مرحله اول به دبی و بعد به کانادا ارسال می گردد. بهمین دلیل برای اطلاع از نرخ روز با کارشناسان شرکت کالا تجارت اسکان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این شرکت بهرمند شوید.

همانطور که گفتیم؛ کارشناسان شرکت کالا تجارت با بررسی وزن و حجم محموله و بار شما، هزینه های مربوط به بسته بندی و حمل بار تا فرودگاه، هزینه های مربوط به گمرک و اخذ مجوز، بیمه و غیره، نرخ نهایی و هزینه فریت بار به مونترال را به شما اعلام خواهند کرد.

 

صدور بیمه نامه برای ارسال لوازم به کانادا

کالا تجارت اسکان، برای تضمین سلامت بار مسافران، آن ها را بیمه کرده و برایشان یک بیمه نامه بین المللی صادر می نماید.

بیمه نامه برای مواقعی صادر می شود که یک حادثه پیش بینی نشده رخ دهد. در چنین مواقعی شرکت حمل و نقل کالا تجارت اسکان از طریق شرکت بیمه، بخشی از خسارات شما را جبران می نماید.

این بیمه نامه ها بر اساس قیمت وارزش ریالی که بار مسافر دارد، تعیین می گردد. به این صورت که به ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه لحاظ می گردد.

وسایل و اثاثیه منزلی که می توان به کانادا ارسال کرد

بهتر است برای ارسال مبلمان، وسایل الکترونیکی و سایر اثاثیه منزل به کانادا، ابتدا ارزش مالی آن را محاسبه نموده و از قیمت همه ی آن ها در کانادا، اطلاعاتی کسب نمایید. اگر هزینه ارسال بار با هزینه خرید مجدد آن در مونترال فرق چندانی نداشته باشد تصمیم منطقی این است، از ارسال بار صرفه نظر کنید.

لوازمی که بردنشان به کانادا مانعی ندارد:

مبلمان منزل

لوازم خانگی و کالاهای الکترونیکی

لباس ، کیف ، کفش ، زیورآلات و سایر وسایل شخصی

فرش و وسایل دکوری

کامپیوترهای شخصی

کتاب ها

آلات موسیقی

ابزار سرگرمی و سایر موارد سرگرمی

 

کالاهایی که برای ارسال به کانادا ممنوع هستند

میوه تازه

هیزم

بیشتر تسلیحات ، از جمله تیزر ، بند برنجی و اسپری فلفل

چاقوهای خاص ، از جمله آنهایی که برای ماهیگیری و شکار استفاده می شوند

مطالب ناپسند ، تبلیغات نفرت و پورنوگرافی کودکان

هر وسیله کمپینگ که کاملاً تمیز و عاری از آفات یا خاک نباشد

 

 

 

 

 

ترخیص کالاها و بار از گمرک

تا زمانی که برای آزاد کردن محموله ها اقدامی نکنید، آن ها را در کمرگ کانادا نگهداری می نمایند. شرکت کالا تجارت اسکان، زمان ترخیص کالا را  به شما اعلام کرده و حتی با یک ایمیل، نامه گمرکی را برای شما ارسال می نماید.

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد