close

فریت بار به انگلیس

logo

 

ارسال بارهوایی به انگلیس

آیا تا به حال به اینکه به کشور انگلیس مهاجرت کنید فکر کرده‌اید؟ به طور مثال برای یک زندگی دائم یا برای یک زندگی دانشجویی که به صورت موقت باشد؟!

قطعا اگر جواب‌تان مثبت باشد، اولین سوال برای‌تان این است که چگونه اسباب و اثاثیه خود را با وجود ممنوعیت‌های که باربری‌های ایرلاین دارند، از ایران به انگلیس انتقال دهید.

اگر فقط یک بار با هواپیما سفر کرده باشید می‌دانید که شرکت‌های هواپیمایی به مسافران اجازه وارد کردن باری بیش از 30 کیلوگرم را به داخل هواپیما نمی‌دهند و اگر مسافری بخواهد باری بیش از این مقدار وارد هواپیما کند، باید هزینه  اضافه بار سنگینی پرداخت کند.

فریت بار راه حلی ساده و بسیار مقرون به صرفه برای رفع این مشکل  و می‌باشد. با استفاده از فریت بار، مسافران می‌توانند بدون هیچ محدودیتی و با کاهش قیمتی معادل سه برابر، بارهایی مانند لوازم خانگی را برای مهاجرین و دانشجویان و بارهای تجاری را برای تجار جا‌به‌جا کنند.

شرکت‌های هواپیمایی مانند کالا تجارت اسکان، با ارائه خدمات فریت بار هزینه ارسال بار شما را تا سه برابر کاهش داده و این اطمینان را به شما می‌دهد که بارتان را در سلامت کامل در کشور مقصد به شما تحویل دهند.

اگر قصد دارید بارتان را به کشور انگلیس فریت نمایید، حتما قبل از ارسال محموله خود، باید اطلاعات کافی در رابطه با قوانین فریت بار به انگلیس داشته باشید و بعد برای ارسال بار خود اقدام نمایید.

ما قصد داریم در این مقاله آگاهی لازم در زمینه استانداردها و مقررات فریت کردن بار به انگلیس را در اختیار شما بگذاریم تا قبل از ارسال اولین محموله خود به انگلیس، روش‌های گمرکی و محدویت‌های وارداتی این کشور را  بشناسید.

شرکت هواپیمایی کالا تجارت اسکان، با بر عهده گرفتن تمام مراحل لازم، از صفر تا صد کار، این امکان را به شما می‌دهد تا بدون نگرانی بارتان را در سلامت کامل، در مقصد تحویل بگیرید.

 

 

 

 

استانداردها و قوانین برای فریت کردن بار به انگلیس

پیشنهاد کالا تجارت اسکان این است که به دلیل پیچیده بودن قوانین و استاندارهای تعیین شده توسط خدمات اداره و مالیات انگلستان، برای کسب اطلاعات دقیق به وب سایت HM درآمد و گمرک (www.gov.uk) مراجعه کنید که شامل راهنمایی‌های جامع در این زمینه است.

البته اگر برای دسترسی به این اطلاعات وقت کافی ندارید می‌توانید با تیم تخصصی کالا تجارت اسکان تماس بگیرید و هر آنچه لازم است را در رابطه با فریت بار به انگلیس، فریت بار از انگلیس یا ارسال بسته به انگلیس را کسب کنید.

 

شرایط حمل بار به انگلستان

چه زمانی که قرار است باری به انگلیس ارسال گردد و یا از این کشور به سایر کشورهای دیگر مانند ایران فریت شود، باید به چند نکته توجه داشت و آن‌ها رعایت نمود. این قوانین عبارتند از؛

 

1-کد کالا (Commodity Codes):

شما باید برای کالاهایی که به انگلستان ارسال می نمایید کد کالا دریافت نمایید و تا هنگام دریافت بار  از گمرک آن را به خاطر بسپارید. انگلستان از این سیستم که بر مبنای سیستم بین المللی کدگذاری هماهنگ تنظیم شده است، برای کد گذاری کالاهایش استفاده می نماید.

 

2-شماره EORI:

این شماره یک شناسه منحصر به فرد است که توسط صادر می‌شود. همه مشاغلی که مایل هستند تا با کشور انگلیس صادرات و واردات انجام دهند به این شماره ثبت و شناسایی اپراتور اقتصادی احتیاج دارند.

 

3-اسناد لازم برای ترخیص کالا از گمرک:

برای ترخیص کالا از گمرک علاوه بر اظهارنامه گمرکی به صورت دستی یا الکترونیکی به اسناد زیر نیاز است.

 • بارنامه هوایی (برای حمل و نقل هوایی)
 • فاکتور تجاری صادر شده توسط تأمین کننده کالا
 • لیست بسته بندی کالا یا بار

شرکت حمل و نقل هوایی کالا تجارت اسکان، در نهایت دقت تمام مراحل قانونی ارسال بار به انگلیس انجام داده و تمام مدارک مورد نیاز را به مسافران عزیز ارائه خواهد داد. به این ترتیب شرکت کالا تجارت با سابقه و تخصصی که در این زمینه دارد، جایی برای نگرانی مسافران جهت آماده کردن مدارک نام برده شده، باقی نمی گذارد و تمام اسناد و استانداردهای  مورد نیاز مقامات گمرکی انگلستان را تکمیل کرده و مطابق با پروتکل های لازم به شما ارائه خواهد داد.

 

 

نکات مهم برای فریت بار به انگلستان:

 • یک هفته تا ده روز قبل از انجام مسافرت به انگلستان، جهت ارسال بار با مشاران کالا و تجارت تماس بگیرید.
 • با در نظر گرفتن ایام تعطیل گمرک فرودگاه امام خمینی، حداقل دو روز قبل از سفر باید اقدام به انجام فریت بار مسافری نمایید.
 • گمرک امام خمینی ( ره ) در روزهای پنج شنبه ، جمعه و سایر تعطیلات رسمی کشور، تعطیل می باشد.
 • جهت انجام فریت بار مسافری ، از شرکت های دارای مجوز حمل هوایی بار و دارای دفتر در فرودگاه امام خمینی (ره) کمک بگیرید.

 

محدودیت‌هایی که برای فریت بار به انگلستان وجود دارد:

فریت کردن بار به انگلیس نیز دارای محدودیت هایی است که برخی از آن ها برای واردات از همه کشورها اعمال می‌شود و برخی دیگر تنها برای کنترل واردات از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا اعمال می‌گردد. 

 1. از جمله واردات ممنوع شده که از کشورهای مختلف فریت می شوند؛
 • محصولات کشاورزی (نیاز به مجوز)
 • داروهای کنترل شده (محدود و کنترل شده توسط صدور مجوز)
 • مواد منفجره (تحت اکثر شرایط ممنوع)
 • سلاح گرم (کنترل شده توسط مجوز)

 

 1. از جمله محصولاتی که برای کشورهای خارج از اتحادیه اروپا، دارای محدودیت و ممنوعیت می باشند؛
 • آجیل و میوه های خشک (تنظیم شده / نیاز به مجوز بهداشت دارد)
 • فرآورده های دامی (قبل از اینکه گمرک آنها را برای ورود ترخیص کند ، نیاز به بررسی های بهداشتی / دامپزشکی دارد)
 • عسل (ممنوع)
 • تلفن بی سیم (نیاز به مجوز دارد)
 • غذاها و نوشیدنی‌ها (قبل از اینکه گمرک آنها را برای ورود ترخیص کند ، نیاز به بررسی های بهداشتی دارد)
 • گیاهان (نیاز به مجوز و مجوز بهداشت)
 • محصولات تولید شده در زندان‌های خارجی (به استثنای برخی موارد)

موارد نام برده شده تنها برخی از اقلام دارای محدودیت است و  در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید لیست گسترده تری از واردات محدود و ممنوع را در وب سایت HM Revenue & Customs ببینید.

 

تحویل فریت بار در انگلستان

 • 1. هزینه انبار داری تا 48 ساعت رایگان و بعد از آن با توجه به وزن ، حجم و نوع بار محاسبه می گردد.
 • 2. هزینه خدمات فرودگاهی در انگلستان بین 30 تا 40 دلار می باشد.
 • 3. تکمیل فرم دیکلریشن (Declaration Card) که همان اظهار نامه گمرکی است، جهت استفاده از معافیت 4 ساله از پرداخت حقوق و عوارض ارسال این کالاها به مبدا ضروری میباشد.
 • 4. ارائه پکینگ لیست و اینوویس ، شماره بارنامه و کارت شناسایی (پاسپورت) در مقصد الزامی است.
 • 5. مقدار ارز مجاز همراه برای هر نفر بدون اعلام به گمرک 10 هزار دلار و یا معادل خارجی آن می باشد.
 • 6. همراه بردن غلات و محصولات کشاورزی، به دلیل جابجایی بیماری های گیاهی بین قاره ای، به انگلستان ممنوع می باشد.

 

قیمت فریت بار به انگلیس

قیمت فریت بار به انگلیس، بستگی به سه فاکتور اندازه و وزن محموله شما و همچنین سرعت ورود آن به کشور انگلستان دارد و با تغییر هر کدام از این موارد، قیمت تیز تغییر خواهد کرد.  با کمک گرفتن از شرکت های بین المللی حمل و نقل هوایی مانند شرکت کالا تجارت اسکان، می توانید کالاهای خود را با بهترین و مقرون به صرفه ترین هزینه‌ها به کشور انگلیس فریت نمایید.

 

تاثیر یک شرکت معتبر برای فریت بار به انگلستان

برای ارسال بار و محموله خود با خیالی راحت به انگلستان، بهتر است قبل از هر کاری با یک شرکت حمل و نقل که سابقه ایی درخشان در زمینه فریت بار دارد ، مشورت کنید. شرکت کالا تجارت اسکان یکی از شرکت‌های معتبر در این زمینه است که می‌توانید برای فریت کردن بارتان به انگلیس به آن اطمینان نمایید. این شرکت با تکیه بر تجربه و تخصصی که دارد در نهایت دقت، تمام اقدامات لازم برای بسته بندی بار هوایی حرفه ای و استاندارد و ارسال بار شما را به عهده می‌گیرد.

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد