close

ارسال بار به سیدنی

logo

 

ارسال بار به سیدنی

اگر شما هم قصد دارید برای همیشه به سیدنی سفر کنید یا دانشجو هستید و میخواهید تا پایان دوره تحصیلتان در این کشور اقامت داشته باشید پس قطعا علاوه بر اقدامات قانونی مرطبت، دغدغه جا به جایی لوازم و اثاثیه مورد نظرتان برای شروع یک زندگی جدید را خواهید داشت.

برای اینکه خیالتان از بابت تمام موارد راحت باشد بهترین کار سپردن مسئولیت این جا به جایی به شرکت های حمل و نقل هوایی می باشد.

شرکت کالا تجارت اسکان تمام اقدامات لازم جهت مهاجرت شما به سیدنی را انجام داده و تمام اثاثیه شما که ممکن است در سیدنی به آن احتیاج پیدا کنید را بدون نگرانی و با استفاده از فریت کردن به سیدنی ارسال می نماید. هدف شرکت کالا تجارت اسکان، راحتی و آسانی در سفر شما بوده تا بتوانید یک تجربه خوب از سفرتان داشته باشید. در ادامه مقاله درباره مراحل فریت بار به استرالیا و بخصوص به سیدنی، هزینه ارسال آن و آنچه برای بردن به این شهر ممنوع است، صحبت خواهیم کرد.

 

 

فریت بار به سیدنی

با استفاده از خدمات فریت بار می توانید وسایل شخصی خود مانند؛ لوازم منزل، کتاب ها و تمام چیزهایی که نمی توانید از طریق هواپیماهای مسافربری حمل کنید را  با خود به همراه ببرید و در سیدنی با ارائه مدارک لازم آن ها را تحویل بگیرید.

شرکت های حمل و نقل هوایی هنگام فریت کردن بار شما، آن را به شیوه ای استاندارد و ایمن بسته بندی کرده و کاملا قانونی به سیدنی ارسال می نمایند بدون اینکه نگران هزینه های حمل اضافه بار مسافری داشته باشید چون با فریت کردن بار، هزینه های ارسال تا 3 برابر کاهش می یابد.

 

 

 

ویژگی های شرکت کالا تجارت اسکان در زمینه حمل بار بین المللی

  1. شرکت کالا تجارت اسکان بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی ها را برای حمل و نقل و فریت بار انجام می دهد تا از صدمات احتمالی جلوگیری شود.
  2. تا جایی که ممکن است هزینه های اضافی را حذف و یا کم می کند تا فریت بار برای مشتریان منصفانه و مقرون به صرفه تمام شود.
  3. این امکان را فراهم می کند تا مشتری بتواند وضعیت بار را به صورت آنلاین و لحظه به لحظه تا رسیدن به مقصد پیگیری کند.
  4. این شرکت با شرکت های بیمه قرارداد بسته است تا در صورت رخ دادن هرگونه اتفاقی بیمه خسارت وارده را پرداخت نماید.
  5. لوازم منزل و شخصی و مبلمان  را از راه های هوایی و از طریق فرودگاه امام به اکثر فرودگاه های جهان ارسال می نماید.
  6. تشریفات گمرکی در مبدا و مقصد را برای مهاجرینی که به شرکت اعتماد کرده اند، به صورت صفر تا صد انجام داده و تمام مجوزهای لازم را برایشان آماده می کنند.
  7. کلیه امور بسته بندی در محل را انجام داده، شرایط تخلیه و بارگیری را آماده و سایر خدمات جانبی مشتری را به عهده می گیرند.
  8. با توجه به خدماتی که مسافرین دریافت می کنند و شرایط حمل و نقل و فریت بار، نرخ کتبی محاسبه شده و اعلام می گردد.

 

 

حمل بار هوایی به سیدنی

ارسال بار هوایی یکی از بهترین گزینه ها برای ارسال بار به استرالیا و شهر سیدنی می باشد. با فریت بار به سیدنی این امکان را دارید تا وسایل و لوازم شخصی خود را از ایمن ترین راه و در کوتاه ترین زمان ممکن، به سیدنی ارسال کرده و در آنجا تحویل بگیرید.

در ابتدای ورو د به این کشور دپارتمان گمرکی استرالیا، پاسپورت و سایر مدارک مسافران را چک می نماید. نگران معطل شدن نباشید چون سیستم های این فرودگاه بسیار پیشرفته بوده و کارها با سرعت زیادی پیش می رود.هدف شما برای اقامت و همینطور مدت زمانی که قرار است در این کشور بمانید بر روی ویزایتان تاثیر می گذارد.

دقت داشته باشید که حمل بار هوایی به سیدنی معمولا هزینه بیشتری به همراه داشته و معمولا محدودیت ها و ممنوعیت های بیشتری نیز در در زمان استفاده از روش حمل بار هوایی به سیدنی وجود خواهد داشت.

 

کالاهای ممنوع برای ارسال بار به سیدنی

ورود میوه و سبزیجات تازه ممنوع است

گیاهان و پیازهای زنده ممنوعیت ورود دارند

دانه ها، دانه های ناشناس، از جمله ادویه جات ترشی جات نباید وارد شوند.

حیوانات زنده از جمله حیوانات خانگی ممنوعیت ورود دارند مگر اینکه برای ورودشان مجوز داشته باشند.

به برخی از داروهای گیاهی و محصولات بیولوژیکی اجازه ورود داده نمی شود.

کالاهای فرآوری نشده با منشا گیاهی و حیوانی را نمی توان وارد استرالیا و سیدنی کرد.

کالاهای آلوده یا کالاهای حاوی بقایای ارگانیک به هیچ عنوان اجازه ورود ندارند.

 

 

ارائه خدمات کالا تجارت اسکان برای فریت کردن بار به سیدنی

چنانچه قصد مهاجرت به سیدنی را دارید کافی است با مشاوران کالا تجارت اسکان تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب را برای بازدید از بار و محموله تان نزد شما اعزام کنند و برای نحوه ارسال بارتان به صورت هوایی یا دریایی به شما مشاوره داده و نرخ کتبی خدمات را به شما اعلام نمایند.

این شرکت محموله را به صورت حرفه ایی و با لوازم با کیفیت در محل، بسته بندی کرده و تا فرودگاه امام حمل می نماید و کلیه امور بسته بندی، با کیفیت استاندارد در محل، تخلیه و بار گیری تا فرودگاه امام خمینی را انجام می دهد. همچنین کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار به سیدنی را به عهده گرفته و برای بار، بارنامه مخصوص صادر می نماید.

این شرکت امکان ارسال بار یا فریت بار به سیدنی و امکان پیگیری آن تا رسیدن به مقصد را برای مسافرین فراهم می نماید.

با توجه به عوامل مانند؛ مسیری که برای حمل و نقل بین المللی انتخاب می نمایید(هوایی  و یا دریایی)، حجم و وزن بار یا محموله شما، هزینه بسته بندی، هزینه بیمه، هزینه گمرک و ترخیص و ... هزینه نهایی برای ارسال بار متفاوت خواهد بود.

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد