close

فریت بار به هامبورگ

logo

 

فریت بار به هامبورگ

مهاجرت به هامبرگ نیز مانند تمام مهاجرت‌های دیگر با مشکلاتی روبه‌راه است که هزینه اضافه‌بار همیشه یکی از بزرگترین آن‌ها برای مهاجران است. همانطور که می‌دانید شرکت‌های هواپیمایی تنها اجازه حمل 30 کیلو گرم بار را به مسافران می‌دهند و در صورت بیشتر بودن وزن بار، هزینه‌ای بعنوان هزینه اضافه‌بار از مسافران می‌گیرند.

افرادی که قصد مهاجرت دارند، برای اینکه تمام و یا بخش زیادی از لوازم و اثاثیه خود را  جابه‌جا کنند، دچار مشکل می‌شوند. این جابه‌جایی اگر قرار باشد در امنیت و سلامت صورت بگیرد، مهاجر مجبور است، هزینه‌ی زیادی پرداخت نماید. برای حل این مشکل تنها یک راه وجود دارد و آن هم استفاده از خدمات فریت‌ بار است. با استفاده از فریت بارها می‌توانید، هزینه‌های جابه‌جایی را تا سه برابر کاهش دهید.

در این مقاله می‌خواهیم اطلاعاتی درباره مراحل ارسال محموله، مزیت، روش‌های حمل و هزینه‌های فریت کردن تا همابورگ را در اختیار شما قرار دهیم. پس ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

 

مراحل فریت کرد بار به هامبورگ

هامبورگ یکی از دومین شهرهای کشور آلمان می‌باشد که علاوه بر زیبایی و مدرن بودن، کیفیت زندگی در آن بسیار بالا بوده  و یکی از قطب‌های اصلی آموزش عالی و نیز یک مرکز تجاری قدرتمند است. برای همین اکثر کسانی که این شهر را برای مهاجرت انتخاب می کنند به دنبال یک زندگی با کیفیت و امن می‌باشند.

همانطور که گفتیم فریت بار یک پروسه کم هزینه است تا شما بتوانید با آن، وسایل و لوازمی که می‌خواهید با خود به همراه ببرید را  کاملا قانونی، حرفه‌ایی و استاندارد بسته‌بندی های کرده و به هامبورگ ارسال نمایید و در آن جا از شرکت‌های هواپیمایی تحویل بگیرید.

شرکت کالا تجارت اسکان، بر اساس قوانین مربوط به فریت بار، بار شما را بسته بندی می‌کند، تشریفات گمرکی آن را انجام می‌دهد و تمام مجوزهای لازم جهت ارسال بار هوایی به هامبورگ را برای‌تان آماده می‌نماید.

این شرکت به جهت تجربه زیادی که در این زمینه دارد به تمام قوانین و مقررات فریت کردن محموله به کشور آلمان و شهر هامبورگ مسلط بوده و کارهای لازم برای یک جابه جایی ایمن را انجام می‌دهد تا در ارسال بار به مشکل بر نخورید.

 

 

 

مرحله اول از مراحل فریت کردن بار به هامبورگ

بهتر است این موضوع را بدانید که محموله‌یتان باید چند روز قبل از تاریخ پرواز خود شما، به هامبورگ ارسال گردد. برای انجام این کار لازم است تمام مجوزهای لازم را اخذ کرده و تشریفات گمرکی مربوطه را انجام داده‌باشید. این کار در فرودگاه امام، با دقت و به صورت اصولی انجام می‌گیرد. در این مرحله بارتان را مورد مورد ارزیابی قرار می‌دهند و اگر مشکلی وجود نداشته باشد، برایش برگه سبز گمرکی یا Packing List صادر می کنند.

 

مرحله دوم از مراحل فریت کردن بار به هامبورگ

در این مرحله برای آسان شدن کار پیشنهاد می کنیم به یکی از شرکت های حمل و نقل هوایی مانند کالا تجارت اسکان مراجعه نمایید تا بدون حضور شما کارهای اداری و گمرکی را برای محموله یتان انجام داده و بار را برای ارسال به هامبورگ آماده نمایند.

شرکت کالا تجارت اسکان،به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهد که محموله آن ها را با نوین ترین و به روزترین روش های روز دنیا بسته بندی کرده و آن ها را از صدمات احتمالی حفظ می‌نماید.

 

مرحله سوم از مراحل فریت کردن بار به هامبورگ

در این مرحله دقت کنید که شرکتی که قرار است کار حمل و نقل هوایی شما را انجام دهد، حتما بار شما را بیمه کرده باشد. این بیمه نامه بین المللی تضمینی جهت سلامت بارتان در زمان تحویل در کشور مقصد می‌باشد.

نحوه تعیین بیمه‌نامه به این صورت است که به ازای هر یک میلیون تومان، هزینه بیمه هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

 

 

مرحله چهارم آماده کردن مدارک لازم جهت فرستادن و دریافت بار

در این مرحله لازم است مدارکی را آماده کنید که در آن اطلاعاتی درباره فردی که بار را می فرستد و فردی که قرار است در کشور مقصد آن را دریافت نماید، وجود داشته باشد. این مدارک شامل موارد زیر است؛

فرستنده بار از ایران به آلمان باید مدارک زیر را داشته باشد؛

 1. تصویر پشت و روی کارت ملی

 2. صفحه اول پاسپورت

 3. آدرس و تلفن فرستنده در ایران

 

 مدارکی که گیرنده بار در کشور آلمان نیاز دارد تا بار را به او تحویل دهند.

 1. عکس پاسپیوریت

 2. آدرس و تلفن مقصد تحویل گیرنده در آلمان

 3. آدرس ایمیل

 4. لیست کالا یا همان Packing list (برای همه بارها نیاز است)

 5. فاکتور کالا یا Invoice (برای بارهای تجاری)

 

 

 

هزینه فریت بار به هامبورگ

تعیین هزینه فریت بار به هامبورگ تحت تاثیر عوامل و متغیرهای زیادی قرار دارد و تقریبا هر محموله و باری که به هامبورگ ارسال می شود، وابسته به هزینه زیر می باشد؛

 1. وزن و حجم بار و

 2. مسیری که برای حمل بار هامبورگ انتخاب می‌شود (دریایی یا هوایی)

 3. هزینه‌های مربوط به بیمه باربری

 4. هزینه‌های مربوط به اخذ مجوز و انجام تشریفات گمرکی

البته ناگفته نماند تمام این هزینه‌ها تحت تاثیر نرخ ارز هم می‌باشند و قیمت نهایی را متغیرتر می‌سازند.

شرکت کالا تجارت اسکان، تمام تلاشش این است تا قیمت نهایی فریت بار به هامبورگ، در حداقل‌ترین حالت ممکن محاسبه گردد تا باری از دوش مشتریانش برداشته شود.

 

خدمات کالا تجارت اسکان در فریت به هامبورگ

کالا تجارت اسکان، این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا به شکل آنلاین بتوانند وضعیت بار خود را در هر مرحله ایی که باشد، پیگیری نمایند. همچنین تمام عملیات مربوط به تشریفات گمرکی در کشور مبدا و کشور مقصد را برای آن ها انجام داده و همه مجوزهای لازم را برای ارسال بارشان اخذ می‌نماید. 

این شرکت اطلاعات لازم در زمینه فریت کردن محموله را در اختیار مشتریانش قرار داده و آن ها را از کالاهای ممنوع در کشور مقصد مطلع می کند.

کلیه مراحل ارسال را انجام داده و بر اساس محموله‌ی ارسالی، نرخ کتبی خدمات را به مشتریان خود اعلام می نماید.

 

حمل بار به هامبورگ | ارسال بار از تهران به هامبورگ

علاوه بر این، اگر قصد دارید که وسایل بزرگ و پرحجم مثل مبلمان، کمد و وسایلی از این دست را نیز به هامبورگ بفرستید، پیشنهاد می شود که از مسیر دریایی برای ارسال بار به هامبورگ استفاده کنید. این روش نسبت به حمل هوایی بار دارای هزینه مناسب تری است اما ممکن است بار و محموله خود را بعد از گذشت مدت زمان طولانی تری در هامبورگ تحویل بگیرید.

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد