close

ارسال بار به اتاوا

logo

 

ارسال بار به اتاوا

آیا تصمیم نهایی خود را برای مهاجرت به اتاوا گرفته اید و می خواهید به صورت دائم در آنجا زندگی کنید؟ قطعا برای اجرای چنین تصمیمی نیاز به کمک افرادی خواهید داشت تا در کنار تمام اقداماتی که برای مهاجرت شما انجام می دهند، اثاثیه و لوازم ضروری یتان را نیز برای شروع یک زندگی جدید به کشور مقصد ارسال نمایند.

شرکت کالا تجات اسکان با داشتن سابقه ایی درخشان در زمینه حمل و نقل هوایی، می تواند به خوبی تمام کارهای لازم برای مهاجرت شما را به عهده گرفته و بارتان را در صحت و سلامت کامل در مقصد به شما تحویل دهد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره فریت بار به کانادا، هزینه و نحوه فریت کردن بار کسب نمایید، پیشنهاد می کنم این مقاله را تا پایان مطالعه کنید تا با یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های حمل و نقل هوایی ایران آشنا شوید. 

 

فریت بار به اتاوا

شرکت های هواپیمایی برای حمل بار، محدودیت هایی را در نظر گرفته اند که ارسال بار را برای مهاجران با مشکل مواجه کرده است. تنها  گزینه ایی که در این شرایط بهترین انتخاب می باشد، ارسال بار توسط فریت بار است. فریت کردن بار، از سریع ترین و امن ترین راه ها برای ارسال بار به هر کجایی از دنیا که می خواهید می باشد.

از فریت بار برای ارسال بارهای شخصی مهاجران یا دانشجویانی که برای مدت زمان طولانی به  یک کشور سفر می کنند، استفاده می شود تا بتوانند وسایل مورد نیاز خود را از طریق فریت کردن، ارسال نمایند.

فریت بار به هیچ عنوان هویتی تجاری ندارد و از آن برای مقاصد شخصی استفاده می گردد. در واقع به نوعی ارسال بار به صورت خصوصی می باشد.

برای داشتن یک تجربه عالی از مهاجرت خود به اتاوا، نیاز به خدمات دهی یک شرکت معتبر دارید که در زمینه حمل و نقل هوایی خوش نام بوده و بتواند این تضمین را به شما بدهد که بار را در مقصد سالم به شما تحویل خواهد داد.

شرکت کالا تجارت اسکان، مفتخر است که توانسته با ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود، یک تجربه خوب از مهاجرت را در ذهن آن ها ماندگار سازد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات دهی شرکت کالا تجارت اسکان با شماره های شرکت تماس گرفته و از مشاوره های رایگان آن در زمینه فریت بار به اتاوا استفاده نمایید.

 

 

خدمات کالا تجارت اسکان

همانطور که گفته شد، برای آشنایی دقیق تر از فریت بار به اتاوا، کافی است با کارشناسان شرکت کالا تجارت تماس بگیرید. این کارشناسان تمام قوانین و مقرراتی که باید هنگام ترخیص کالا در اتاوا رعایت کنید را به خوبی می شناسند و به شما کمک می کنند، آن ها را رعایت کنید تا در زمان ترخیص در مقصد دچار مشکل نشوید. برای اینکه بتوانید از  تمام خدماتی که شرکت کالا تجارت اسکان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد استفاده کنید باید به ترتیب زیر عمل نمایید؛

 1. باید با شرکت تماس بگیرید تا برای بازدید از بار و محموله یتان اعزام شوند.
 2. در زمینه تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار به اتاوا از کارشناسان مشاوره گرفته و از آن ها بخواهید تا نرخ را به صورت کتبی به شما اعلام نمایید.
 3. شرکت عملیات لازم برای انجام کلیه امور بسته بندی با کیفیت استاندارد در محل، تخلیه و بار گیری تا فرودگاه امام خمینی را انجام می دهد.
 4. شرکت انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار به اتاوا را برای مشتریان به عهده می گیرد.
 5. برای بار ارسالی به اتاوا بارنامه مخصوص صادر می کند.
 6. شرکت، ارسال بار یا فریت بار به اتاوا را انجام می دهد.
 7. این امکان را برای صاحبان بار فراهم می کند تا بتوانند وضعیت بار را تا رسیدن به اتاوا پیگیری نمایند.

 

 

 

نحوه ارسال بار به اتاوا

سریع ترین و امن ترین روش برای ارسال بار به اتاوا  به صورت ارسال بار  هوایی می باشد. از این روش برای فریت کردن اثاثیه منزل هنگام مهاجرت و یا ارسال وسایل شخصی و مورد نیاز استفاده می گردد.

زمانی که بار شما توسط شرکت کالا تجارت اسکان بسته بندی شد، برای انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال به اتاوا، به فرودگاه بین المللی حمل می شود و بعد از انجام تمام مراحل قانونی و صدور بارنامه توسط ایرلاین‌های ایران ایر، ماهان، امارات، قطر ایرویز یا ترکیش ایر به اتاوا ارسال می گردد.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به اتاوا

صاحب بار باید زمانی که مراحل امور گمرکی در حال انجام است، در فرودگاه یا شرکت حمل و نقل بین المللی حضور داشته باشد و مدارک لازم مانند کارت ملی، پاسپورت، ادرس کامل فرستنده و گیرنده و لیست کالاها را ارائه دهد.

شرکت کالا تجارت اسکان برای خدمات رسانی هرچه بیشتر به مسافران، برای آن ها مشاوره های رایگانی در نظر گرفته است تا هر زمان که به مشکلی برخوردند یا نیاز به راهنمایی داشتند، بتوانند با آن ها تماس گرفته و مشکلشان را رفع نمایند.

همانطور که گفته شد، این شرکت امکان پیگیری وضعیت بار را نیز برای صاحبان بار فراهم کرده است تا بتوانند به صورت لحظه ایی از از موقعیت محموله خود تا رسیدن به مقصد مطلع باشند.

 

 

اطلاعات ثبت شده در بارنامه

شرکت کالا تجارت اسکان، بعد از بسته بندی و ایمن سازی بار، یک بارنامه مخصوص برای بار صادر می کند. در این بارنامه اطلاعات فرستنده و بار ارسالی ثبت می شود. اطلاعات ثبتی بار در بارنامه علارتند از؛

 • وزن کالا
 • تعداد بسته ها
 • ماهیت کالا
 • وزن خالص کل بار
 • وزن ناخالص بار
 • ابعاد دقیق بسته ها
 • فرودگاه مبدا
 • فرودگاه مقصد

هنگام ترخیص کالا در اتاوا می توانید با در دست داشتن این بارنامه، بار و محموله خود را تحویل بگیرید.

 

هزینه فریت بار و ارسال  بار به اتاوا

هزینه فریت بار برای محموله شما به عواملی مانند اندازه، وزن و مسیری که برای ارسال به اتاوا انتخاب کرده اید، بستگی داشته و با تغییر هر کدام از این عوامل هزینه ارسال نیز تغییر خواهد کرد.

بعد از محاسبه دقیق قیمت فریت بار، هزینه عواملی مانند؛ بسته بندی، بیمه، گمرک و ترخیص کالا و غیره نیز بر روی قیمت نهایی، تاثیر گذاشته و باعث تغییر آن خواهد شد.

مهاجرین عزیز می توانند با استفاده از خدمات دهی یک شرکت معتبر با هزینه های مناسب، حمل و نقلی با حداقل قیمت را داشته باشد.

برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با شماره های شرکت کالا تجارت اسکان تماس گرفته، اطلاعات محموله‌ی خود را به آن ها اعلام کرده تا آن ها قیمت دقیق را برای تان محاسبه و در اختیارتان قرار دهند.

 

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد