close

فریت بار به نیوزلند

logo

 

نیوزلند یکی از زیباترین کشورهای دنیا است که هرساله افراد زیادی را جهت گردش و مهاجرت به خود جذب می کند. 

سرزمینی با کوه های ناهموار،سواحل زیبا و دریاچه های پر از ماهی و مناطق فعال آتش فشانی و جزایر منحصر به فرد که برای مهاجرت بسیار مناسب است.

مسافرانی که قصد مهاجرت و سفر به این کشور را دارند همیشه نگران اضافه بار و چمدان های خود می باشند . ارسال بار هوایی و فریت بار به نیوزلند توسط شرکت کالاو تجارت به راحتی انجام می شود که با افراد حرفه ای در زمینه بسته بندی تخصصی کالا و انجام اقدامات و تشریفات گمرکی و دریافت مجوزو بارنامه همکاری می کند .

 

بسته بندی تخصصی بار در حمل بار هوایی

برای ارسال و فریت بار به نیوزلند باید کالا با توجه به استانداردهای موجود بسته بندی شود . بسته بندی تخصصی کالا به دو صورت بسته بندی اولیه و ثانویه تقسیم می شوند . در بسته بندی اولیه ، کالا به دست افراد باتجربه و حرفه ای در زمینه فریت بار مسافری بسته بندی می شود ، اما بسته بندی ثانویه همان پالت بندی و ساخت جعبه های چوبی جهت ارسال بار هوایی به کشور مقصد می باشد .

پس از بسته بندی تخصصی کالا ، بسته به همراه مسافر یا بدون مسافر جهت انجام تشریفات گمرکی فرستاده می شود . در این بین افراد به منظور صرفه جویی در زمان کارشناس گمرک را برای انجام امور تشریفاتی انتخاب می کنند .با ارائه مدارک لازم و گرفتن مجوزهای مهم می توان بسته به مقصد ارسال گردد .برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مسافری و هزینه ارسال بار می توانید با مشاوران کالا و تجارت در ارتباط باشید.

 

 

محدودیت ها و ممنوعیت های فریت بار به نیوزلند ؟

کشور نیوزلند نیز طبق قوانینی که دارد ، ارسال برخی از کالاها به این کشور را ممنوع کرده است . در زیر به چند مورد از کالاهایی که برای ورود به نیوزلند دارای محدودیت و ممنوعیت هستند اشاره کردیم :

نوشیدنی الکلی

محصولات حیوانی

صدف / لاک پشت / پوست لاک پشت

محصولات سرامیکی

دانه های پنبه

کالاهای خطرناک طبق تعریف IATA (انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی)

دارو ، نسخه ای و غیر نسخه ای

یخ خشک

تخم مرغ / محصول تخم مرغی

مواد غذایی

میوه تازه

عسل / کندو زنبوری / سایر محصولات زنبور

عاج

تجهیزات و تجهیزات پزشکی / دندانپزشکی

تجهیزات نظامی

فاسد شدنی ها

پوست خزندگان (کفش ، کالاهای چرمی ، منسوجات تمام شده / ناتمام که با پوست خزندگان ساخته شده اند یا دارای پوست خزنده هستند)

خاک و نمونه های خاکی

پوشال

حیوانات پر شده

تنباکو

استخوان نهنگ

 

هزینه فریت بار به نیوزلند

هزینه فریت بار به نیوزلند با توجه به حجم و وزن بار یا محموله شما و مسیری که برای ارسال بار به کشور نیوزلند انتخاب میکنید، متفاوت است . اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی مثل شرکت کالا و تجارت در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به نیوزلند را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید .

 

 

صادرات زعفران به اروپا:

ایران با سهم ۳۶ درصدی از کل زعفران جهان ، بزرگترین صادرکننده زعفران در جهان است و یکی از اقلامی است که جایگاه ویژه ای در حوزه ارز در ایران دارد .در ادامه این بخش با ما همراه باشید و با شرایط و نحوه صادرات زعفران به اروپا آشنا شوید و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنید .

در دوران معاصر ، اسپانیا به عنوان رقیب ایران و یکی از صادرکنندگان زعفران محسوب می شود . به این صورت که اسپانیا زعفران ایرانی را به شکل فله ای وارد می کند و بعد از بسته بندی و با برند خود روانه بازارهای جهانی می کند .

امارات نیز به یکی از صادرکنندگان زعفران بدون کشت زعفران تبدیل شده است . همچنین کشورهای زیادی مانند افغانستان ، هند و غیره نیز در زمینه تجارت زعفران فعال هستند.

راه حل همه مشکلات ما در زمینه صادرات زعفران به اروپا با تلاش بیشتر برای ارائه بسته استاندارد و رعایت اصول جهانی صادرات به سرعت قابل حل است که خوشبختانه در سال های اخیر گام های مثبتی در این زمینه برداشته شده است .

یافتن خریداری که از محصول و پیشنهاد شما برای صادرات زعفران خوشش می آید ، تنها نیمی از بازی ورود به بازار اروپا است . شما باید در مورد شرایط تحویل توافق کنید ، قرارداد امضا کنید ، کالاهای خود را بسته بندی کنید ، تمام اسناد مورد نیاز را تحویل دهید و حمل و نقل به اروپا را به صورت فیزیکی سازماندهی کنید . اگرچه ممکن است این یک کار رسمی و آسان به نظر برسد، اما ممکن است با چالش های زیادی روبرو شوید.

واردکنندگان ، نمایندگان یا کارگزاران گمرک مسئولیت انتقال زعفران ، ادویه ها و گیاهان دارویی را از طریق گمرکات اروپا بر عهده دارند . اگرچه شما به عنوان صادرکننده معمولاً مستقیماً در این فرآیند شرکت ندارید ، اما ارتباط با حمل‌کننده و واردکننده و ارائه کلیه مدارک لازم و پشتیبانی بیشتر بسیار مهم است . ترخیص کالا از گمرک ، تنها در صورتی بر عهده صادرکننده خواهد بود که صادرکنندگان از Delivery Duty Paidیا (DDP) استفاده کنند . به طور کلی استفاده از DDP توصیه نمی شود زیرا ترخیص کالا از گمرک برای شرکت های غیر اروپایی بسیار پیچیده است.

 

تعرفه‌های گمرکی صادرات زعفران

تعرفه گمرکی صادرات زعفران (HS CODE) باتوجه به گرم آن متفاوت است. موارد زیر نشان دهنده تعرفه‌های گمرکی زعفران هستند:

* تعرفه گمرکی زعفران در بسته بندی کمتر از ۱۰ گرم ۰۹۱۰۲۰۱۰ است.

* برای انواع پودر زعفران، تعرفه گمرکی در بسته بندی کمتر از ۱۰ گرم ۰۹۱۰۲۰۲۰ است.

* تعرفه گمرکی زعفران در بسته بندی کمتر از ۳۰ گرم ۰۹۱۰۲۰۳۰ است.

* تعرفه گمرکی انواع پودر زعفران در بسته بندی کمتر از ۳۰ گرم ۰۹۱۰۲۰۴۰ است.

* زعفران در بسته بندی بیش از ۳۰ گرم شامل تعرفه گمرکی به میزان ۰۹۱۰۲۰۹۰ است.

 

به طور کلی ، رویه های گمرکی این سه مرحله را دنبال می کنند :

هشدار اولیه گمرکی:

زعفران ، ادویه ها و گیاهانی که وارد اتحادیه اروپا می شوند باید از قبل هشدار داده شوند . این پیش هشدار یک هشدار الکترونیکی ارسال شده است که معمولاً توسط حامل یا حمل کننده باری که کالا را حمل می کند ، معمولاً بین ۲ تا ۲۴ ساعت قبل از رسیدن کالا ارسال می شود .

بازرسی و کنترل:

این مرحله شامل بررسی اسناد و معاینه فیزیکی کالاهاست و اغلب با همکاری مقامات ملی است .

تصمیم گیری گمرک در مورد اقدامات بعدی : پذیرش کالا برای تجارت آزاد در داخل اتحادیه اروپا ، اجازه حرکت به منطقه آزاد ، اجازه صادرات مجدد به خارج از اتحادیه اروپا ، نابود کردن کالا یا امتناع از کالا از جمله اقداماتی هستند که گمرک در مورد آن ها تصمیم گیری خواهد کرد .

هنگامی که زعفران ، ادویه ها و گیاهان به اتحادیه اروپا می رسند ، توسط مقامات گمرکی بازرسی و کنترل می شوند . جدای از بررسی اسناد صادراتی ، بررسی می تواند شامل نمونه برداری برای تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه گمرک باشد . در صورت عدم رعایت قوانین ایمنی مواد غذایی اتحادیه اروپا ، محصول را می توان رد کرد و در برخی موارد ممکن است مقامات گمرکی از بین بردن فیزیکی کالا را درخواست کنند .

 

تعرفه صادرات زعفران به اروپا

اگر قصد صادرات زعفران به اروپا را دارید بهتر است این کار را از مسیر قانونی انجام دهید و با شرکت های حمل و نقل بین المللی همکاری داشته باشید . استفاده از خدمات کارگو برای ارسال کالاهای تجاری به سایر کشورهای دنیا بسیار مناسب بوده و همکاری با این شرکت ها، مثل شرکت کالا و تجارت به شما این اطمینان را میدهد تا هم بار و محموله شما کاملا سالم و مطمئن به کشور مقصد می رسد و هم تمام مراحل صادرات زعفران به اورپا مطابق با قوانین و استانداردهای اتحادیه اروپا انجام خواهد و تمام مراحل تشریفات گمرکی و مراحل ترخیص کالا در اروپا نیز مطابق با قوانین و مقررات این کشور انجام خواهد شد .

 

مراحل صادرات زعفران در ایران چگونه است؟

صادرات زعفران مانند دیگر کالاها، مراحل خاص خودش را دارد. مراحل صادرات زعفران در ایران به صورت زیر است:

* بازاریابی صادراتی

* خرید یا تولید زعفران مرغوب

* بسته بندی حرفه‌ای زعفران برای صادرات

* داشتن گواهی استاندارد و بهداشت نباتی

* و درآخر انجام تشریفات گمرکی و ارسال زعفران به کشور مقصد

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت با به آمریکا با مشاورین کالا تجارت اسکان و با شماره های ۸۸۸۱۵۶۰۰ و ۸۸۸۱۶۷۰۰ لطفا تماس بگیرید.

 

 

مقاله های بیشتر

ثبت نظر

 

دفتر کارگو

 

آدرس : فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
0215567818002144666922   
 
فکس :  02151005206 
 
09386880810   
 
       
 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3،واحد 10
 
02188815600 - 700  
02188815800 - 900       
 
02188815038 : فکس 
 
   info@ktscargo.com 
      import@ktscargo.com
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد