close

فریت بار به فرانسه

logo

 

فریت بار به پاریس

اگر قرار است در پاریس، یکی از شهرهای خیره کننده فرانسه به یک استراحت شهری کوتاه بپردازید، یا اگر می خواهید به مدت طولانی تر یا دائمی به پاریس نقل مکان کنید، می توانید با ارسال بارهای خود با روش فریت بار به پاریس، از استرس و هزینه هنگفت اضافه بار خلاص شوید. در واقع فریت بار سفر و مهاجرت به پاریس و فرانسه را بسیار آسان کرده است. زیرا شما می توانید از سفر خود به مقصد جدید لذت ببرید، با آگاهی از اینکه دارایی ها، بار و محموله شما در شرایط کاملا ایمن و قانونی و با بسته بندی استاندارد به پاریس ارسال خواهند شد.

 

 

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به فرانسه

یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما

اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به فرانسه:

کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به فرانسه

مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

 

 


 

بسته بندی بار 

شرکت کالا و تجارت اسکان با ارائه ی خدمات اصولی و استاندارد در رابطه با بسته بندی و استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی , اسباب و اثاثیه و لوازم منزل و غیره ….. و همچنین با سود بردن و استفاده کردن از افراد متخصص و با تجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی تا امروزه بهترین نوع خدمات را برای کسانی که قصد داشته اند مسافرت بلند مدت و اقامت به فرانسه داشته باشند را ارائه کرده و شهروندان ایرانی در این مورد هیچگونه دغدغه و مشکلی ندارند.

 

انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر

برخی مسافران ضروری می دانند در این مورد برای انجام امورات مربوط به تشریفات گمرکی , کارشناس فریت بار را شخصا همراهی کنند. با این حال مسافران بیشتری هم هستند که تمام امورات مربوط به انجام دادن تشریفات گمرکی را بر عهده  شرکت فریت بار قرار می‌دهند . تمامی کارها مطابق با خواست مشتری صورت می‌گیرد و هدف تمامی کارکنان شرکت فریت بار و حمل بار کالا و تجارت اسکان کسب رضایت شهروندان ایرانی می‌باشد.

 

 

هزینه فریت بار به پاریس

هزینه فریت بار به پاریس، با توجه به اینکه چقدر سریع به بسته خود نیاز دارید، روشی که برای حمل بار به پاریس انتخاب می کنید و حجم و وزن بسته شما متفاوت خواهد بود. علاوه بر این عواملی مثل هزینه بسته بندی، بیمه، گمرک و ترخیص کالا و غیره نیز بر روی هزینه نهایی فریت بار به فرانسه اثرگذار هستند. اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی مثل شرکت کالا و تجارت اسکان در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به پاریس را با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت انجام دهید.

 

مقاله های بیشتر

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد