close

فریت بار به فرانسه

logo

 

فرانسه از جمله کشورهایی است که هم توریستی است و هم مهاجرین زیادی روزمره به قصد ماندن و یا ادامه تحصیل از ایران روانه اش میشوند. یکی از مهم ترین مشکلاتی که این افراد دارند حمل بار به فرانسه است که در ادامه این مقاله یکی از بهترین روش های حمل بار به فرانسه که فریت بار هست را به شما معرفی میکنیم.
اما ایرلاین ها محدودیتهایی برای مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی اعمال میکنند که باعث شده درگیری ذهنی برای مسافرین و مهاجرین به فرانسه ایجاد شود، چرا که با اعمال این قوانین ابن افراد دیگر قادر نخواهند بود هر مقدار که میخواهند اسباب و اثاث منزل و لوازم شخصی با خود همراه کنند.
برای انتقال و ارسال اضافه بار مسافران به فرانسه دو راه پیش روی این عزیزان وجود دارد، راه اول ارسال اضافه بار به فرانسه پای کانتر پرواز میباشد، که چون حمل اضافه بار بر طبق قانون محدودیت مقدار بار مجاز، ممنوع است، مسافر مجبور به پرداخت مبلغ هنگفتی به عنوان جریمه اضافه بار خواهد بود. اگر کمی حوصله بخرج دهیم با یک حساب سرانگشتی می فهیم در اکثر موارد هزینه ای که به عنوان جریمه پرداخت میشود حتی از ارزش مادی بار ما بیشتر است، بنابر این، این راه کاملا غیر اصولی است. خوشبختانه راه دومی هم وجود دارد که فریت بار به فرانسه می باشد. این نکته نیز قابل توجه است که هزینه فریت بار به فرانسه کمتر از۳۰درصد جریمه اضافه بار درپای کانتر پرواز می باشد.

 

فریت بار به پاریس

اگر قرار است در پاریس، یکی از شهرهای خیره کننده فرانسه به یک استراحت شهری کوتاه بپردازید، یا اگر می خواهید به مدت یک سال در آنجا کار کنید و یا اگر قصد دارید به طور دائم به پاریس نقل مکان کنید، می توانید با ارسال دارایی های خود با روش ارسال بار به پاریس، از استرس زیادی برای خود خلاص شوید. در واقع این خدمات، سفر و مهاجرت به پاریس و فرانسه را بسیار آسان کرده است. زیرا شما می توانید از سفر خود به مقصد جدید لذت ببرید، با آگاهی از اینکه دارایی ها، بار و محموله شما در شرایط کاملا ایمن و قانونی و با بسته بندی استاندارد به پاریس ارسال خواهند شد.

همچنین شما می توانید از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده بخواهید چیزهایی که در پاریس لازم دارید و یا در هنگام بستن چمدان جا گذاشته اید را با استفاده از خدمات فریت بار یا ارسال بار به پاریس بفرستند.

در واقع این روش، یک ایده عالی برای مهاجرانی است که به پاریس نقل مکان کرده اند یا برای دانشجویانی که در سال تحصیلی خود در خارج از کشور که کمی احساس دلتنگی می کنند. جهان کالا کارگو می تواند بسته های بین المللی را برای شما به پاریس ارسال کند. فقط کافیست که اطمینان حاصل کنید که هنگام ارسال بار به پاریس یک جعبه با کیفیت و مقاوم انتخاب کرده اید و آن را به خوبی بچسبانید تا در حمل و نقل چیزی آسیب نبیند. همچنین مطمئن شوید که از قوانین مربوط به وسایل شخصی و ارسال بار به پاریس مطلع هستید.

 

 

فریت بار به فرانسه

ارسال بار لوازم منزل از فرانسه ، ارسال بار وسایل شخصی از فرانسه، ارسال بار کتاب از فزانسه ،ارسال بار شکستنی از فرانسه ارسال بار لوکس از فرانسه، ارسال یار لوازم خانگی از فرانسه ،ارسال بار لباس از فرانسه ،ارسال بار مهاجرین از فرانسهارسال بار شخصی از فرانسه،ارسال بار لوکس از فرانسه و …

 

بار های تجاری

ارسال بار لوازم ارایشی و بهداشتی از فرانسه،ارسال بار تجهیزات ماشین الات از فرانسه، ارسال بار اهن از فرانسه،ارسال بار پلاستیک از فرانسه،ارسال بار لوازم تزئینی از فرانسه،ارسال بار ظروف از فرانسه،ارسال بار لوازم خانگی از فرانسه،ارسال بار لوازم خانگی برقی از فرانسه،ارسال بار تجاری از فرانسه و …

 

 

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به فرانسه

مدارکی که برای فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما

اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

 

 

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به فرانسه

مدارکی که برای فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما

اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به فرانسه را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به فرانسه

مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اینوویس

 

 

بسته بندی بار و ارسال بار به مارسی

بیشتر مسافرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر بندری مارسی هستند نگران این موضوع می باشند که به بار ارسالی آنها به مارسی در طول و مدت مسیر آسیب و یا صدمه های احتمالی وارد گردد .

شرکت کالا و تجارت با ارائه ی خدمات اصولی و استاندارد در رابطه با بسته بندی و استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی , اسباب و اثاثیه و لوازم منزل و غیره ….. و همچنین با سود بردن و استفاده کردن از افراد متخصص و با تجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی تا امروزه بهترین نوع خدمات را برای کسانی که قصد داشته اند مسافرت بلند مدت و اقامت به شهر مارسی داسته باشند را ارائه کرده و شهروندان ایرانی در این مورد هیچگونه دغدغه و مشکلی ندارند.

 

انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر

برخی مسافران ضروری می دانند در این مورد برای انجام امورات مربوط به تشریفات گمرکی , کارشناس فریت بار را شخصا همراهی کنند. با این حال مسافران بیشتری هم هستند که تمام امورات مربوط به انجام دادن تشریفات گمرکی را بر عهده س شرکت فریت بار قرار می‌دهند . تمامی کارها مطابق با خواست مشتری صورت می‌گیرد و هدف تمامی کارکنان شرکت فریت بار و حمل بار کالا و تجارت کسب رضایت شهروندان ایرانی می‌باشد.

 

اخذ بارنامه جهت ارسال بار به مارسی

شرکت فریت بار و حمل بار کالا و تجارت در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی بسیار پایین مسئولیت اخذ بارنامه از شرکت های هواپیمایی همچون , شرکت هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره … را جهت ارسال بار به مارسی فرانسه بر عهده دارد.

 

هزینه فریت بار به پاریس

هزینه فریت بار به پاریس، با توجه به اینکه چقدر سریع به بسته خود نیاز دارید، روشی که برای حمل بار به پاریس انتخاب می کنید و اندازه و وزن بسته شما متفاوت خواهد بود. علاوه بر این عواملی مثل هزینه بسته بندی، بیمه، گمرک و ترخیص کالا و غیره نیز بر روی هزینه نهایی فریت بار به پاریس اثرگذار هستند. اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت کالا و تجارت در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به پاریس را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت با به آمریکا با مشاورین کالا تجارت اسکان و با شماره های ۸۸۸۱۵۶۰۰ و ۸۸۸۱۶۷۰۰ لطفا تماس بگیرید.

 

مقاله های بیشتر

ثبت نظر

 

دفتر کارگو

 

آدرس : فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
0215567818002144666922   
 
فکس :  02151005206 
 
09386880810   
 
       
 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3،واحد 10
 
02188815600 - 700  
02188815800 - 900       
 
02188815038 : فکس 
 
   info@ktscargo.com 
      import@ktscargo.com
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد