close

فریت بار به کویت

logo

 

فریت بار به کویت

کشور کویت کشوری ثروتمند و غنی در جنوب غربی ایران است که با داشتن رفاه و اقتصاد قدرتمند و سازه های خیره کننده  گردشگری، تبدیل به مقصد مهاجرت بسیاری از افراد شده است، به همین دلیل افراد زیادی هستند که قصد ارسال وسایل خود از قبیل لوازم منزل، صادرات و واردات و ... به کویت را دارند. همانطور که میدانید اگر وسایل شما از میزان بار مجاز (حدودا 45 کیلوگرم) بیشتر باشد باید هزینه اضافه بار را برای آن ها پرداخت کنید که از نظر اقتصادی به هیچ وجه به صرفه نیست. در این شرایط بهترین راهکار فریت بار به کویت هست.
فریت بار به کویت یکی از روش های ساده، سریع و مقرون به صرفه ارسال بار برای افرادی که قصد مهاجرت، سفر یا صادرات به کویت را دارند است. شما میتوانید با استفاده از خدمات فریت بار تمامی وسایل خود را به صورت قانونی و با هزینه بسیار کم در بسته بندی های با کیفیت و استاندارد به کویت ارسال کنید.
شرکت کالا تجارت اسکان با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه فریت بار به کویت و دیگر کشورها تمامی مراحل فریت بار و ارسال بار به کویت را در سریع ترین زمان برای شما انجام میدهد.

 

مدارک مورد نیاز برای فریت بار به کویت

بلیط هواپیما

اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ و تحویل گیرنده

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما) به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

آدرس فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی و شماره تماس

 

 

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به کویت

کارت بازرگانی

مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی

پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما) به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

آدرس فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی و شماره تماس

 

مراحل فریت بار به کویت

بسته بندی کالا

بسته بندی کالا از مهم ترین مراحل فریت بار به کویت است زیرا اگر بسته بندی شما مناسب و استاندارد هواپیما نباشد علاوه بر امکان آسیب دیدن محموله تان ممکن است مجبور به پرداخت جریمه شوید یا حتی اجازه ارسال بارتان را ندهند.

به همین دلیل بهتر است بسته بندی را به شرکت معتبر و حرفه ای مانند کالا تجارت اسکان بسپارید تا خیالتان از بسته بندی راحت باشد.

شرکت کالا تجارت اسکان تمامی وسایل شما از جمله مبل، لوازم آشپزخانه، تجهیزات کوچک و بزرگ را در محل به صورت حرفه ای بسته بندی و به فرودگاه ارسال میکنند.

 

تشریفات گمرکی فریت بار به کویت

در پایانه فرودگاه امام خمینی وسایل شما وزن شده و تشریفات گمرکی لازمه توسط تیم کالا تجارت اسکان انجام میشود و سپس میتوانید تمامی وسایل خود بجز کالا های ممنوعه برای فریت بار به کویت که در ادامه نام میبریم را به کویت ارسال کنید.

 

صدور بارنامه و ارسال بار به کویت

پس از ارسال بار شما توسط یکی از ایرلاین ها محموله شما به کویت ارسال میشود و میتوانید به صورت آنلاین و از طریق شماره رهگیری بار از مراحل ارسال و زمان دقیق رسیدن آن آگاه شوید و در آخر وسایلتان را از گمرک فرودگاه کویت ترخیص کنید.

شرکت کالا تجارت اسکان در تمامی این مراحل در کنار شما است و صفر تا صد خدمات فریت بار به کویت را برای شما انجام میدهد. نمونه خدماتی که کالا تجارت اسکان برای فریت بار به کویت ارائه میدهد:

بسته بندی تخصصی محموله شما

ارسال بار به فرودگاه امام خمینی

تکمیل و ارائه تمامی مدارک مورد نیاز برای فریت بار به کویت

تهیه تمامی مجوزهای لازم و انجام تشریفات گمرکی

رزرو بلیط و صدور بارنامه و بیمه نامه 

پشتیبانی و پیگیری محموله شما تا رسیدن به مقصد

 

 

 

هزینه فریت بار به کویت

هزینه فریت بار به کویت به معیارهای مختلفی مانند وزن و حجم محموله، هزینه های مربوط به صدور بارنامه، بسته بندی، تشریفات گمرکی، هزینه های ایرلاین و شرکت حمل و نقل؛ هزینه تخلیه، بارگیری و انبار دارید  و ... دارد و به همین دلیل نمیتوان هزینه ثابت و مشخصی برای آن در نظر گرفت. به صورت کلی در فریت بار به کویت هرچه وزن محموله شما بیشتر باشد هزینه آن کمتر خواهد بود.
شرکت کالا تجارت اسکان برای جلب رضایت و راحتی شما عزیزان علاوه بر رعایت تمامی استاندارد های مورد نظر و استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات در تلاش است تا هزینه های خود را تا حد امکان پایین نگه دارد.

 

صادرات به کویت

اگر قصد ارسال بارهای تجاری و صادرات هر محصولی مانند ماشین آلات، ابزار الکترونیکی، زعفران، فرش و ...  به کویت را دارید میتوانید به راحتی از خدمات کارگو به کویت شرکت کالا تجارت اسکان استفاده کنید تا محموله های شما توسط هواپیماهای مخصوص باربری به کویت ارسال شود.
جهت اطلاع از مراحل ارسال بار تجاری به کویت و مدارک مورد نیاز آن میتوانید با مشاوران شرکت کالا تجارت اسکان تماس بگیرید تا راهنمایی تان کنند.

 

نکات مهم کارگو به کویت

بسته بندی تمامی کالا ها باید استاندارد باشد و سم پاشی انجام شده باشد.

نام مالک باید روی تمامی کالا ها  درج شده باشد.

اگر بیش از 3000 دینار کویت یا معادل ارزی آن را به همراه دارید باید به گمرک اعلام کنید.

حمل دارو بدون نسخه و بیش از مقدار مصرف شخصی باید دارای مجوز باشد.

 

مدت زمان لازم جهت فریت بار و کارگو به کویت

فریت بار به کویت به صورت کلی 5 الی 6 روز زمان میبرد و در نظر داشته باشید بخش گمرک فرودگاه اما خمینی در روزهای جمعه و تعطیلی های رسمی تعطیل میباشد.

 

لوازم ممنوعه برای فریت بار به کویت

مشروبات الکلی

گوشت خوک

سلاح گرم و سرد و مهمات

مواد مخدر 

تجهیزات قمار

آهنربا و باتری

فرش دستباف

 

نکات تحویل بار در فرودگاه کویت

تلفن همراه خود را در دسترس قرار دهید.

هنگام صدور بارنامه دو تلفن همراه ارائه دهید تا در صورت در دسترس نبودن یکی از آن ها ارتباط کارکنان فرودگاه با شما قطع نشود.

در بیشتر فرودگاه ها هزینه انبار داری تا 48 ساعت رایگان میباشد و بعد از آن هزینه ناقابلی از شما برای انبار داری دریافت میکنند.

 

 

مقاله های بیشتر

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد