close
logo
راهنمای فریت بار به خارج از کشور

 

فریت بار لوازم و ملزومات پزشکی

 

اصطلاحا اقلام پزشکی فوریتی به محموله هایی اطلاق می شود که بخاطر  نیاز ضروری  بیماران در کشورهای دیگر باید در  سریعا ارسال شود اقلام غیر فوریتی به محموله هایی اطلاق میشود که کشورها بر اساس نیاز خریداری میکنند . وبا برنامه ریزی و  زمانبندی  شده ، ارسال می کنند .
بعضی  از اقلام پزشکی برای تعمیر و یا خدماتی دیگر موقتا صادر میشود که پس از انجام در کشور مقصد دوباره به کشور مبدا ارسال میشود . بطور مثال کپسولهای گاز هلیوم که در دستگاههای ام آر آی (helium dewar) بکار گرفته میشوند. از همین روش بطور متناوب کپسولهای گازهلیوم به کشور مقصد فرستاده شده و پس از پر شدن از گاز دوباره به کشور ارسال می شود.
در صورتی که شما از صادر کنندگان کپسول هلیوم هستید این شرکت با کمترین هزینه محموله ی شما را از فرودگاه امام خمینی به کشور امارات ارسال می کند . در فرودگاه دوبی پرسنل شرکت ملل کارگو کپسولهای شمارا تحویل گرفته و پس از ارسال برای تزریق گاز هلیوم دوباره از فرودگاه دوبی با کمترین زمان و اولین پرواز به کشور انتقال می دهند .
کارشناسان ما با سالها تجربه در زمینه فریت باراقلام فوریتی پزشکی و اقلام غیر فوریتی و دارویی و کالاهای خطرناک و دارو و لوازم پزشکی آماده حمل وارسال و بازگشت  دوباره آن به کشور و خدمت رسانی به شما هستند

 

فریت بار به آمریکا , قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به آمریکا  

فریت بار مسافر و ارسال بار به آمریکا به خصوص برخی از ایالت های آن مثل  ایالت کالیفرنیا واغلب به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو نسبت به دیگر کشور ها بخاطر مهاجرت وتمایل مسافران به حمل برخی از لوازم شخصی خود یا اثاثیه منزل خود بیشتر می باشد. بنابراین نیاز به یک شرکت مناسب وقابل اعتماد برای ارسال برای به این کشور است، کاملا محسوس است

 

فریت بار به آمریکا

بطور کلی ورود لوازم شخصی و اثاثیه منزل به کشور آمریکا برای مهاجرین ومسافران رایگان است وبرای ورود لوازم استفاده شده ودست دوم مانع قانونی  وجود ندارد وشما می توانید با پرداخت یک مبلغ ۳۰تا ۴۰ دلار آمریکا برای صدور قبض انبار بعد از رسیدن بار به فرودگاه ،بار خود را دریافت نمایید وهیچ هزینه ی گمرکی دیگری برای شما در نظر گرفته نمی شود. مسافران میتوانند لوازم شخصی خود را به عنوان Used H.Hgoods, Used personal effects به بیشتر شهر های ایالات متحده آمریکا مانند نیویورک ،واشینگتن،آتلانتا ،شیکاگو،لس آنجلس ،سانفرانسیسکو،بوستن ،تگزاس ،پورتلند ،سیاتل ،میامی و…فریت بار نمایند.

ارسال مواد غذایی به آمریکا

ارسال بار مواد غذایی حتی به مقدار بسیار کم ،بسیار حساسیت زا است و هنگام  ارزیابی که در گمرک ودر هر یک از فرودگاه ها در بررسی  درصورتیکه متوجه وجود مواد غذایی در باربشوند ممکن است مواد غذایی را دور بریزند ویا مشکلاتی برای گیرنده ی بار به وجود بیاورند.به شما توصیه می شودکه مواد غذایی را بارخود قرار ندهید .حتی اگر مقدار آن بسیار ناچیز هم باشد.اما در صورتی که اصرار بر ان دارید که مقداری مواد غذایی را فریت بار کنید ما به شما توصیه  می کنیم که آن را در یک جعبه جداگانه ای قرار دهید تا به راحتی قابل دسترس باشد که در این صورت دیگر نیاز نیست  که در بین بار ها به دنبال آن بگردند وبه دیگر وسایل وبار شما نیز آسیب نخواهند رسید.

 

مراحل فریت بار به آمریکا

دریافت بار پس از فریت بار به ایالات متحده آمریکا

زمانی که  بار ارسالی به یکی از شهرهای آمریکا فریت بار میشود، باید ظرف ۴۸ ساعت از گمرک مقصد ترخیص شود ،در غیر این صورت به انبار ارسال می شود. در اولین  مرحله ترخیص ارزیاب گمرک مدارک را بررسی می کند وحتما باید اسم و فامیل وآدرس گیرنده با مدارک گیرنده در بارنامه هم خوانی داشته باشد .به عنوان مثال در صورتی که نا خانوادگی حسینی  باشد به این صورت نوشته می شود hossieni  باید در بارنامه اسپل حروف درست باشند ونباید به این شکل  hosieni نوشته شود.
دومین مرحله به وزارت کشاورزی مربوط می شود.باید بگوییم که در این مرحله ارزیاب گمرک که در اصطلاح USDA این حروف مخفف( United states deportment of agriculture) بار را ارزیابی می نماید وهدف از این ارزیابی این است که بار  فریت شده عاری از هرگونه میکروب و حشرات باشد.
نکته اینکه در صورتی که بسته بندی شما چوبی باشد ،باید این جعبه ها و صندوق های چوبی به خوبی ضد عفونی وسم زدایی شوند وبر روی جعبه ها نیز مهر شرکت ضدعفونی کننده زده شود وفرم ضدعفونی نیز باید ضمیمه بار نامه و مدارک وAWB باشد.در صورتی که این مورد رعایت نشود بار برگشت داده می شود که اصطلاحاً فریت بار Riject میشود.
در این مرحله از تحویل بار ارزیاب گمرکی بار  را  XRAY  می کند ودر صورت نیاز صنندوق را باز می کنند.

 

فریت هوایی خشکبار، هزینه و قیمت ارسال هوایی خشکبار

صادرات خشکبار بیشتر از طریق زمینی و دریایی صورت می گیرد ولی این محصولات گاهی بدلیل تغییر کیفیت و یا مزه وطعم باید در اسرع وقت صادر شود که این مهم از فرودگاههای کشور به مقصد مورد نظر ارسال می شود .
کارشناسان ما با سالها تجربه در امر صادرات خشکبار به کشورهای جهان از فرودگاههای ایران مانند  شیراز ، اصفهان ، مشهد ، تبریز ، اهواز و بندر عباس می توانند در فریت بار خشکبار ایرانی به کشورهای مقصد  به صادر کنندگان خدمت رسانی کنند .
کارشناسان ما بصورت شبانه روزی در فرودگاههای کشور آماده انجام تشریفات گمرکی و اداری فریت بار  شما می باشند .

این مقالات را هم بخوانید: فریت بار مسافری ، فریت مسافری ، چگونگی محاسبه هزینه فریت بار مسافری

 

نظرات

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 
      فریت بار
 
      
 

 

 

 

دفتر کارگو ...........................

 

آدرس :  فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) جنب گمرک تجاری حوزه ۲، ترمینال بار شماره ۱۴
تلفن ها : ۵۵۶۷۸۱۸۰
             ۴۴۶۶۶۹۲۲
فاکس : ۵۱۰۰۵۲۰۶
 
تلگرام و واتساپ : ۰۹۳۸۶۸۸۰۸۱۰
ایمیل :    info@ktscargo.com   
         import@ktscargo.com

 

 

 

دفترمرکزی ...........................

 

دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان مطهری ، کوچه مگنولیا پلاک ۳۲ طبقه سوم، واحد ۱۰
تلفن ها  :  ۸۸۸۱۵۶۰۰   
               ۸۸۸۱۵۷۰۰    
               ۸۸۸۱۵۸۰۰
               ۸۸۸۱۵۹۰۰   
فاکس :    ۸۸۸۱۵۰۳۸
ایمیل :   info@ktscargo.com   
        import@ktscargo.com
 

 

 

 

......................  contact us

 

Kala Tejarat Eskan Co.Ltd
Air Cargo Services
 
Add: Unit 10, 3rd Floor, No. 32, Magnolia St., Qaem Maqam-e-Farahani Ave., Tehran, Iran


Tel: +98.21.88815600, 700, 800, 900