close

فریت بار به ترکیه

logo

 

ارسال بار به ترکیه

فریت بار به ترکیه به عنوان یک روش کاربردی و مطمئن برای ارسال بار به کشور ترکیه در سال های اخیر، رواج بیشتری پیدا کرده است. به ویژه با رونق پیدا کردن مهاجرت ایرانیان به ترکیه و خرید ملک در این کشور، میزان فریت بار از تهران به استانبول و دیگر شهرهای بزرگ این کشور، بیشتر جریان یافته است. 

کشور ترکیه به دلیل هم مرز بودن با ایران به خصوص هم مرزی با قسمت ترک نشین کشور تردد زیادی بین این دو کشور وجود دارد و همچنین افراد زیادی از ایران در این کشور اقامت دارند.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد دارید به این کشور مهاجرت نمایید، به یک شرکت حمل و نقل هوایی خوش نام و شناخته شده، برای انجام درست و قانونی چنین کاری، نیاز دارید تا اسباب و اثاثیه‌تان را از طریق  فریت کردن، به ترکیه ارسال نماید.

شرکت حمل و نقل هوایی کالا تجارت اسکان، یکی از حرفه‌ایی ترین شرکت‌های باربری، با بهترین کیفیت در بسته بندی و مطمئن ترین سرویس دهی، بوده و دارای باتجربه‌ترین و ماهرترین پرسنل برای انجام مراحل آماده سازی و ارسال بار می‌باشد.

کالا تجارت اسکان، تمام تلاش‌اش را می کند تا شرایطی را برای شما فراهم نماید که با خیالی راحت برای سفرتان برنامه ریزی نمایید.

 

فریت کردن لوازم منزل به ترکیه

برای ارسال بار به هر کشور دیگری مانند کشور ترکیه، باید یک سری مسائل را در نظر گرفت و برای امنیت ارسال، به آن‌ها توجه کرد.

قبل از ارسال لوازم‌تان به ترکیه، حتما با مشاوران کالا تجارت، صحبت کرده و در زمینه چگونگی بسته بندی و هزینه تقریبی ارسال بار، اطلاعات زمینه‌ایی را دریافت کنید.

فریت بار معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند ، مورد استفاده قرار میگیرد تا بتوانند وسایل و لوازم مورد نیاز خود را از طریق فریت بار به کشور مقصد ارسال کنند. این نوع ارسال بار برای مقاصد شخصی انجام می گیرد و هیچ ماهیت تجاری ندارد و به نوعی بار خصوصی محسوب شده و از فریت بار برای ارسال آن استفاده می شود . ارسال بار به ترکیه یا فریت بار به ترکیه نیز معمولا برای این منظور انجام میگیرد تا بتوانید وسایل و لوازم بزرگ و مورد نیاز خود در ترکیه را به راحتی به این کشور ارسال کنید .

همانطور که اشاره کردیم سلامت بار تا مقصد، به میزان زیادی تابع بسته بندی و کیفیت آن است.  باید یک لیست از تمام لوازمی که قرار است ارسال کنید، را تهیه کرده و به گمرک کشور مبدا بدهید. به این لیست Packing List می‌گویند که در مقصد، آن را از شما می‌خواهند. لیست اثاثیه حتما باید به صورت لاتین ترجمه شده و به گمرک مقصد ارائه شود.

کالا تجارت اسکان، تمام مراحل ارسال بار را از صفر تا صد برای مسافران عزیز انجام داده در اختیارشان می‌گذارد.

 

 

کارگو به ترکیه

کارگو یکی دیگر از روش های حمل بار است که معمولا با کشتی یا هواپیماهای باری انجام می گیرد . کالاها و محصولاتی که با کارگو حمل می شوند ، معمولا ماهیت تجاری دارند و به منظور واردات یا صادرات کالا توسط تجار مورد استفاده قرار می گیرد و بار و کالاها با هواپیماها یا کشتی های مخصوص و غول پیکر حمل خواهند شد .

خدمات کارگو ترکیه طبق قوانین و قوانین بین المللی انجام می شود و تحویل محصولات را در مدت زمان کوتاه به کشور دیگر ، یا حتی قاره دیگر فراهم می کند .

کارگو ترکیه معمولا برای حمل پوشاک از ترکیه به ایران و یا ارسال لباس از ترکیه به ایران گزینه مناسبی است و به شما این امکان را می دهد تا واردات لباس و پوشاک از ترکیه را به راحتی و با روش قانونی انجام دهید .

 

محدودیت های کارگو و فریت بار به ترکیه

برای ورود کالا به ترکیه محدودیت هایی وجود دارد و نمی توانید برخی از کالا ها را از طریق فریت بار یا کارگو  به ترکیه وارد کنید  و فرستندگان باید قبل از ارسال ، موارد محدودیت واردات را از مقامات ترکیه تعیین کنند.

این کالاها عبارتند از :

 • نوشیدنی های الکلی
 • زنبورها و زالوها
 • کره
 • محصولات سرامیکی
 • قهوه و چای
 • ادکلن و عطر و لوازم آرایشی
 • نرم افزار کامپیوتر ، اجزا و قطعات و تجهیزات الکترونیکی
 • نامه دیپلماتیک
 • داروها: نسخه ای و بدون نسخه
 • اسلحه گرم
 • مواد غذایی – محصولات گوشتی – آبهای معدنی
 • مکمل های غذایی و غذاهای مخصوص ورزشکاران
 • محصولات شیشه ای
 • عاج
 • اجناس چرمی
 • نقشه ها
 • لوازم و تجهیزات پزشکی / دندانپزشکی – دماسنج پزشکی
 • محصولات انگلی و قاتل حشرات
 • تلفن / مودم
 • گیاهان و قسمتهایی از گیاهان
 • تجهیزات رادیویی
 • دانه ها
 • تخم مرغ کرم ابریشم
 • صابون
 • تنباکو
 • تنباکو
 • چربی ها و روغن های گیاهی ، صنعتی

به طور کلی ترکیه برای بیشتر کالاهای تجاری به مجوز واردات نیاز دارد . قبل از ارسال هر مورد ، فرستندگان باید تأیید کنند که مجوز لازم را دارند .

 

بسته بندی لوازم برای اسباب کشی

نکته‌ایی که در یک اسباب کشی بیش از هر عامل دیگری اهمیت دارد، بسته بندی آن است چون کیفیت بسته بندی باعث امنیت بیشتر بار می‌شود.

یک بسته بندی حرفه‌ای به لوازم با کیفیت نیاز دارد. قبل از انجام بسته بندی، باید بار  را در نایلون‌های حباب‌دار بپیچند. سپس در کارتن‌های مقوایی گذاشته و درون جعبه‌های چوبی قرار دهند.

کارشناسان کالا تجارت اسکان، زمانی که لوازم مسافران را بازرسی می‌کنند، علاوه بر تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی، در انتخاب نوع بسته بندی مناسب برای بار هم پیشنهاداتی می دهند. این پیشنهادات بر اساس میزان آسیب پذیری کالا می‌باشد. کارشناسان کالا تجارت، کمک می‌کنند تا جهت بسته بندی کالا، یکی از روش‌های مناسب، مانند جعبه چوبی، کارتن، نایلون حباب‌دار، گونی، صندوق فلزی، پالت و … انتخاب شود.

 

 

صدور بیمه نامه برای ارسال لوازم به ترکیه

کالا تجارت اسکان،  بعد از انجام تمام مراحل نام برده شده، بار مسافران را بیمه کرده و برایشان یک بیمه نامه بین المللی صادر می‌نماید.

این بیمه نامه بر اساس قیمت و ارزش ریالی که بار مسافر دارد، تعیین می‌گردد. به این صورت که به ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه لحاظ می‌گردد.

این بیمه نامه برای مواقعی است که اگر حادثه پیش بینی نشده‌ای رخ داد، شرکت حمل و نقل کالا تجارت بتواند بخشی از خسارات شما را جبران نماید.

 

هزینه فریت بار به ترکیه

 زمانی که صحبت از حمل اثاثیه به ترکیه می شود، یکی از مواردی که برای مسافران نگران کننده می باشد، هزینه ارسال بار است. همه می‌خواهند بدانند به طور تقریبی باید چقدر پول بپردازند تا بارشان به ترکیه ارسال گردد.

از آنجا که هزینه ارسال بار به ترکیه، تابع عواملی مانند وزن بار، حجم آن و شهر محل ارسال می‌باشد، بهتر است برای دانستن مقدار دقیق هزینه‌های ارسال کالا، با مشاوران ما در کالا تجارت اسکان، تماس بگیرید. آن ها به صورت شبانه روزی آماده هستند تا به تمام سوالات شما پاسخ دهند.

 

فریت کردن بار از تهران به استانبول

کالا تجارت اسکان، برای فریت بار به استانبول از پیشرفته ترین سرویس‌های باربری استفاده می‌کند. یک ارسال حرفه‌ایی به استانبول، اول از همه به یک بسته بندی مطمئن، نیاز دارد تا بار به سلامت در مقصد به گیرنده، تحویل داده شود.

برای اینکار باربرهای متخصص ما، به منزل مسافر رفته، بار را برایشان به شیوه های اصولی بسته بندی کرده و با وسیله نقلیه مجهز و ایمن به فرودگاه امام فرستاده می‌شود.

کالا تجارت اسکان، با هزینه‌ای مقرون به صرفه، کارهای حمل و نقل هوایی بارتان را انجام داده و شما می‌توانید یک باربری هوایی آسان را تجربه نمایید.

 

 خدماتی که کالا تجارت برای فریت کردن بار به استانبول ارائه می دهد

کالا تجارت اسکان، برای ارسال بار به استانبول خدماتی ارائه می دهد که به ترتیب شامل موارد زیر می‌باشد؛

یک بسته بندی حرفه ایی انجام می‌دهد.

برای یک جا به جایی مطمئن از جعبه های چوبی استفاده می‌کند.

بار را از جلوی درب منزلتان بار زده تا فرودگاه حمل می‌کند.

تمام کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی را بدون نیاز به حضور مسافران انجام می‌دهد.

بار را تا زمان ارسال در انبار با شرایط ایمن نگه داری می‌نماید.

تمام کارهای مربوط به بارنامه هوایی را برای ارسال بار به استانبول، به عهده می‌گیرد.

شرکت حمل و نقل هوایی  کالا تجارت اسکان، مفتخر است که با سال‌ها تجربه درخشان در زمینه جا به جایی بار به کشورهای مختلف جهان، در خدمت مسافران عزیز بوده است.

یکی از شهرهایی که کالا تجارت، بار مسافران را با به روز ترین سیستم های فریت بار، آماده ارسال می‌کند، شهر استانبول می‌باشد.

 

هزینه ارسال بار به استانبول

بعد از انجام تشریفات گمرکی و فرودگاهی و دریافت بارنامه توسط شرکت کالا تجارت اسکان و بر اساس وزنی که در بارنامه توسط شرکت هواپیمایی ثبت شده است، هزینه ارسال بار تا استانبول را محاسبه می‌شود. به طور یقین بار سنگین تر، هزینه بیشتری خواهد داشت.

 

خواندن این مقاله را توصیه می کنیم : راهنمای اضافه بار در فرودگاه امام خمینی

 

هزینه‌های تعیین شده، برای حداکثر وزن یک بار تعیین می‌شوند، بنابراین اگر وزن بار را به سقف تعیین شده نزدیک کنیم، قیمت‌ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

برای بار های کمتر از 45 کیلو گرم مبلغی تعیین شده و بار شما 35 کیلو گرم است. برای مقرون به صرفه شدن هزینه پیشنهاد می‌کنیم، وزن بارتان را به 45 کیلوگرم برسانید تا هزینه کمتری برای بار سنگین تر، بپردازید.

 

بسته بندی با شیوه‌های نوین برای فریت کردن بار به استانبول

شرکت کالا تجارت، مجهز به یک تیم حرفه ایی و متخصص در پکینگ خود می‌باشد. این بخش از شرکت با استفاده از لوازم با کیفیت مانند کارتن‌های مخصوص فریت بار، نایلون‌های حباب‌دار ضخیم، کاغذهای ضربه گیر نرم و... سعی می‌کند تا از بار در برابر آسیب محافظت نماید و بار را سالم در مقصد به مسافر یا گیرنده بار تحویل داده شود.

 

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد