close

ارسال بار به تورنتو

logo

 

حمل بار به تورنتو

  ارسال بار به تورنتو از پایانه فرودگاه امام، با هر مقیاس وزنی و حجمی که باشد، با پایین ترین نرخ ممکن را از شرکت کالا تجارت اسکان بخواهید 

 هدف شرکت کالا تجارت اسکان  رضایت خاطر شماست، اضافه بار ، لوازم منزل و همینطور بارهای تجاری خود را به شرکت حمل و نقل هوایی کالا تجارت بسپارید. این شرکت با داشتن تیمی حرفه ایی برای یک سرویس دهی حرفه ایی و مجوز رسمی سازمان هواپیمایی ایران، تمام انتظارات شما در زمینه جا به جایی بار به تورنتو را برآورده خواهد کرد.

 

مدارک لازم برای ارسال بار به تورنتو

برای خروج از کشور اولین مدرک مورد نیاز که از مسافر خواسته می شود، داشتن پاسپورت و بلیط است. اگر باری بیشتر از حجم مجاز دارید و می خواهید از کشور خارج شوید، برای مقرون به صرفه تمام شدن هزینه های آن پیشنهاد میکنیم از فریت بار استفاده نمایید.

فریت بار، حمل بار از طریق شرکت های هواپیمایی می باشد اما برای بسته بندی، حمل آن تا فروگاه و انجام کارهای فرودگاهی و تشریفات گمرکی، نیاز به یک تیم حرفه ایی دارید تا این کار را برایتان انجام دهد.

در حل این مسائل، می توانید از شرکت های باربری مانند شرکت کالا تجارت اسکان با داشتن یک سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل هوایی، کمک بگیرید.

 

قیمت فریت بار به کانادا

برای ارسال اضافه بار و یا بار تجاری به کانادا مقرون به صرفه ترین راه ، فریت کردن بار است . محاسبه قیمت و هزینه ارسال بار بستگی به موارد زیر دارد :

1- حجم و وزن بار

2- نرخ ایرلاین

3- هزینه های اضافی و اداری

باید به این نکته توجه داشته باشید که بخاطر شرایط موجود ایرلاینهای ایرانی مثل ایران ایر و یا ماهان مستقیما بار را به کانادا ارسال نمی کنند و ایرلاین های خارجی هم مثل شرکت هواپیمایی امارات بار شما را در مرحله اول به دبی و بعد به کانادا ارسال می کند بهمین دلیل برای اطلاع از نرخ روز با کارشناسان شرکت کالا تجارت اسکان لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.

 

 

 

 ارسال بار به کانادا

تجار عزیز که قصد دارند کالاهای تجاری مانند فرش، مواد غذایی و صنایع دستی را به تورنتو ارسال کنند یا با خود همراه داشته باشند، حتما باید فاکتورهای فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی خود را به گرک برای انجام تشریفات ارائه دهند.

شرکت کالا تجارت اسکان، با استفاده از تجربه ایی که در امور گمرکی دارد، برای آن دسته از تاجرین عزیزی که کارت بازرگانی ندارند، از همکاران خود، به صورت موقت، کارت بازرگانی می گیرد تا کارشان راه بیفتد.

در بیشتر مواقع نیازی نیست ارسال کننده بار، حضور داشته باشد و کلیه مراحل فریت بار به کانادا به صورت صفر تا صد، توسط پرسنل حرفه ایی کالا تجارت اسکان انجام می شود.

 

ارسال سوغاتی به تورنتو

در صورتی که قصد سفر به تورنتو را ندارید و فقط می خواهید بسته یا سوغاتی را برای دوستان یا آشنایان خود را در آنجا بفرستید، می توانید از طریق شرکت حمل و نقل هوایی کالا تجارت اسکان اقدام نمایید.شرکت بار شما را در سلامت کامل به اکثر شهرهای جهان مانند تورنتو ارسال می کند بدون اینکه برای عملیات گمرکی حضور داشته باشید.

 

ارسال بار از تورنتو به تهران

 حمل هوایی یکی از بهترین و سریع ترین شیوه های حمل و نقل می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن بار را به مقصد می رساند.

بسته ها چه مسافری باشد چه تجاری، به طور معمول بین 5 تا 7 روز طول می کشد تا به تورنتو برسد.

از دیگر امتیازات حمل و نقل هوایی امنیت بسیار بالا، حمل سالم بارهای فاسد شدنی مثل دارو و مواد غذایی و میوه جات می باشد.

 

 

حمل کالا از تورنتو به تهران چقدر طول می کشد؟

در حمل هوایی پس از تحویل کالا به انبار ما در تورنتو،  بین ۷ تا ۱۰ روز زمان طول می کشد تا کالا به تهران برسد.

 

 

 

هزینه حمل بار از تورنتو به تهران

شرکت کالا تجارت اسکان، برای اینکه هزینه های ارسال بار از تورنتو به ایران را محاسبه کنند، ابتدا برخی هزینه های دیگر را محاسبه می نماید و در نهایت جمع آن ها را به عنوان هزینه های حمل بار به مسافر اعلام می کند. این هزینه عبارتند از؛

  1. وزنی که کالا دارد
  2. هزینه ایی که صرف نگهداری در انبار می شود.
  3. هزینه ایی که برای بیمه بار پرداخت می گردد.

 

شرکت کالا تجارت اسکان، در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت ارسال بارتان را محاسبه کرده و به شما اعلام می کند. فقط کافیست با مشاوران ما در تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی بخواهید.

 

ترخیص کالا در تورنتو

در هر کشور، قوانین خاصی برای واردات و صادرات کالاها تعیین شده است که برای ورود و خروج از آن کشور، باید آن ها را  رعایت کرد در غیر این صورت دچار مشکل می شوید.

این قوانین در کشور کانادا و شهر تورنتو نیز وجود دارد که شامل جلوگیری از ورود بعضی مواد افزودنی و رنگ های مصنوعی و سموم و مواد شیمیایی و …. می باشد. اگر بعضی از آلودگی ها بیشتر از حد مجاز باشد کالا به کشور مبدا ارجاع داده می شود. آلودگی هایی مانند؛ آفلاتوکسن، مواد تخمیری، کپک، شاخ و برگ و ...

قوانین گمرکی این کشور برای ترخیص کالا، به بسته هایی که جایی برای برجسب زدن و کد نوشتن ندارند، حساس است حتی برای اینکه به محیط زیست این کشور آسیبی وارد نشود، حتما بسته بندی محصولات باید از مواد قابل بازیافت باشد.

 

 

تعرفه گمرکی برای ترخیص کالای صادراتی به تورنتو

در تورنتو، ترخیص کالا به این شکل است که برای دریافت بار خود باید مدارکی را به گمرک این شهر ارائه دهید تا بار را به شما تحویل دهند. این مدارک شامل موارد زیر می باشد؛

اظهارنامه را به گمرک کشور ارائه دهند.

گواهی مبدا را به همراه داشته باشند

اطلاعاتی در مورد کالاهایی که حاوی مواد ضدعفونی هستند، به بازرسان گمرکی ارائه دهند.

کالاهایی که از کشورهای در حال توسعه وارد این کشور می شوند، تعرفه ترجیحی دریافت می کنند.

کالاهایی مانند خشکبار، دانه های خوراکی، میوه های خشک، ادویه جات و... از مالیات معاف می باشند.

کالاهایی که خشک شده اند باید حتما مطابق با استانداردهای کانادا بازرسی شوند.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالای صادراتی به کانادا

مدارکی که برای ترخیص کالا در تورنتو لازم و ضروی است، به ترتیب اهمیت شامل موارد زیر می باشند؛

داشتن کارت بازرگانی با تاریخ انقضا و بدون بدهی مالیاتی(کارت بازرگانی معتبر)

اینویس (لیست قیمت کالا) را برای ارائه به مامورین به همراه داشته باشد

گواهی مبدا داشته باشد.

مجوزات لازم برای کالاهایش را کرفته باشد.

بارنامه را با خود آورده و به مامورین گمرکی نشان دهد.

لیست عدل بندی را به ماورین کمرگ تحویل دهد تا صحت مواردی مانند تعداد بسته، تعداد ارقام هر بسته، نوع بسته بندی، اندازه کالا، وزن خالص و ناخالص، مشخصات سفارش و فاکتورها را چک کنند.

 

ارسال کتاب به کانادا

ارسال کتب به خارج از کشور به اندازه کالاهای شکستنی حساس و با اهمیت است بنابراین باید به چند نکته در هنگام ارسال آن ها دقت کرد. این کار باعث می شود کتب در سلامت کامل به کشور مقصد برسند.

 

بسته بندی :اینکه از چه روش بسته بندی استفاده کنیم بسیار اهمیت دارد چون کتاب به رطوبت حساس است. بهتر است از بسته بندی های پلاستیکی با کیفیت استفاده شود تا رطوبت به داخل بسته نشت نکتد.

 

شکل بسته بندی:  چون کاغذ کتاب ها حساس و شکل پذیر است و احتمال تا خوردگی دارند، یک بسته بندی مرتب با یک چینش صحیح باعث می شود کتاب ها درست رو هم قرار بگیرند و باعث آسیب رساندن به خود و یا سایر کتاب ها نشوند.

 

انتخاب درست یک شرکت باربری هوایی: تحویل کالا در کوتاه ترین زمان ممکن، به گیرنده آن در کشور مقصد، برای بعضی از افراد بسیار اهمیت دارد. بنابراین انتخاب یک باربری با سابقه و خوش نام مانند کالا تجارت اسکان، باعث می شود کتب و سایر مرسوله ها با کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد