close

ترخیص کالا در استرالیا

logo

ترخیص کالا در استرالیا

 کالا تجارت اسکان، در زمینه ترخیص کالا اطلاعات بسیار ارزنده ایی برای مشتریان خود ارائه می دهد. تنها کافیست با مشاوران این شرکت حمل و نقل هوایی تماس گرفته و تمام جزییات سفر را از آن ها بپرسید.

اگر نسبت به قوانین گمرکی کشور مقصد، اطلاعات کافی نداشته باشید، قطعا به درد سر خواهید افتاد. بنابراین قبل از ارسال بارتان در مورد قوانین گمرکی کشور مقصد تحقیق نمایید.

شرکت حمل و نقل هوایی کالا تجارت اسکان، سابقه درخشانی در جا به جایی بار به بیشتر نقاط جهان دارد و به خوبی می داند کشور استرالیا در چه مواردی از خود حساسیت نشان می دهد.

 

 

قوانین گمرکی کشور استرالیا

کالا تجارت اسکان، شرایط گمرکی استرالیا را کاملا می شناسد و می داند اداره گمرکی این کشور، مسئولیت ترخیص کالای مسافران و خدمه ایی که به این کشور وارد می شوند یا قصد خروج از آن را دارند، پذیرفته و این مسئولیت، حتی شامل کالاها و بارهایی که آن ها با خود به همراه دارند هم می شود.

زمانی که وارد این کشور می شوید، اولین چیزی که دپارتمان گمرکی استرالیا آن را چک می کند، پاسپورت و سایر مدارک مسافران می باشد. نگران نباشید چون به دلیل سیستم های پیشرفته ایی که این فرودگاه دارد، مسافران خیلی معطل نمی شوند.

ویزای این کشور بر اساس هدف شما برای اقامت و مدت زمانی که در استرالیا خواهید ماند، متفاوت خواهد بود.

 

 

حساسیت های کشور استرالیا در ترخیص کالا

کشور استرالیا نسبت به ورود هر نوع آلودگی به کشورش حساس است. برای همین تمام بارها را قبل از ترخیص به اتاق قرنطینه می فرستند و در آنجا بارها را بررسی کرده و در صورت لزوم سم زدایی می نماید.

از آنجا که بارهای بسته بندی شده با جعبه های مخصوص فریت بار، معمولا لوازم منزل و شخصی شامل ظروف شکستنی، کتاب، البسه، ظروف و لوازم آشپز خانه، کیف و کفش، لوازم دکوری و… می باشند، گمرک استرالیا ایرادی از آن ها نگرفته و بعد از بررسی شدن، با دریافت مبلغ کمی برای هندلینگ فرودگاهی و بدون مالیات و هزینه گمرکی، آن ها را ترخیص می نمایند.

 

خدمات ارسال بار مسافری به استرالیا

شرکت کالا تجارت اسکان، کلیه خدمات ارسال بار به کشور پهناور استرالیا را نیز انجام می دهد. مقصد بیشتر مهاجرین و دانشجویان به این کشور، شهرهای ملبورن سیدنی، پرت، بریزبن، کانبرا و و آدلاید می باشد. چون جمعیت ایرانی نشین این شهرها، بیشتر است.

شرکت حرفه ایی کالا تجارت اسکان، با خدمات ارزنده ایی که با تیم مجرب خود در اختیار مسافران قرار می دهد، توانسته رضایت آن ها را کسب کند. 

 

بسته بندی بار مسافری برای ارسال به استرالیا

تیم حرفه ایی کالا تجارت اسکان، برای بسته بندی لوازمی که قرار است به استرالیا ارسال شوند، به خانه صاحب بار رفته و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین لوازم بسته بندی ویژه فریت بار، آن ها را بسته و به فرودگاه می برند.

این شرکت کارآزموده ترین پرسنل را برای این کار دارد. این پرسنل با اصول پکینگ و پالت بندی آشنا بوده و در این کار خبره هستند. در بخش نهایی بسته بندی، پرسنل آرم شرکت کالا تجارت را بر روی کارتن های حمل بار می زنند، اثاثیه و اضافه بارها را در کارتن می گذارند و برای استحکام بیشتر کارتن ها، آن ها را با پالت پلاستیکی فیکس می کنند.

بار آماده است تا وارد مرحله بعد شود.

 

 

ارسال دقیق و مطمئن به به فرودگاه امام               

 شرکت کالا تجارت اسکان، بهترین رانندگان را برای حمل بار از منزل تا فرودگاه استخدام کرده است. مهارت رانندگان در جا به جایی بار، بر روی امنیت کالاها، بسیار تاثیر گذار است.

وقتی بسته بندی به شیوه های روز دنیا، انجام شد، آن ها را با وانت ها و کامیونت ها بار زده و به سمت فرودگاه امام می برند. در آنجا قبل از ارسال به استرالیا، برای کالا بارنامه صادرمی شود.

 

انجام کارهای فرودگاهی و تشریفات گمرکی

کارشناسان حرفه ایی و مجرب کالا تجارت، در فرودگاه آماده هستند تا به محض ورد کالاها، تشریفات و کارها گمرکی و فرودگاهی آن ها را انجام داده، بارنامه آن را دریافت نموده و بار را برای فرستادن به استرالیا آماده نمایند.

 

 

 قیمت فریت بار به استرالیا

شرکت کالا تجارت اسکان برا ی ارسال بار ، اضافه بار و یا لوازم منزل به استرالیا فریت کردن بار را پیشنهاد می کند . هزینه و قیمت فریت بار نسبت به ارسال بار از طریق مسافری، مقرون به صرفه تر می باشد.

هزینه ارسال بار به استرالیا بستگی به سه عامل مهم دارد : حجم و وزن بار – شهر مقصد – نرخ ایرلاین

در واقع هزینه ارسال بار در هر شرکت های مختلف بر اساس خدماتی که ارائه می دهند با هم متفاوت هستند. در حال حاضر بخاطر شرایط موجود ایرلاین های ایرانی سرویس فریت بار خود را فقط برای مقصد های تعیین شده مثل آلمان و یا دبی انجام میدهند . برای ارسال بار به استرالیا از ایرلاین های خارجی استفاده می شود که هم بدلیل نرخ دلار هزینه ها بالاتر و هم اینکه مستقیما ارسال بار انجام نمی شود ومعمولا از مقصد دوم ارسال بار هوایی انجام می شود بطور مثال شرکت هواپیمایی امارات بار در مرحله اول به دبی و از آنجا به استرالیا ارسال می کند.

مشاوران ما به صورت شبانه روزی آماده هستند تا به سوالات شما در زمینه  فریت بار پاسخ داده و شما را برای یک برآورد دقیق از هزینه ها، راهنمایی کنند.

 

قیمت هر کیلو بار هوایی به استرالیا

در بارنامه هایی که شرکت های هواپیمایی صادر می کنند، وزن بار نوشته شده است. شرکت باربری بر اساس آن وزن، هزینه را تعیین می نماید. شرکت باربری کالا تجارت اسکان، برای هزینه هر کیلوگرم بار، مبلغ معینی را در نظر گرفته و آن را در چهار رده تقسیم نموده است؛

 

  • برای بارهایی با وزن 45 کیلوگرم
  • برای بارهایی با وزن 100 کیلوگرم
  • برای بارهایی با وزن 100 ال 200 گرم
  • و در نهایت بارهای با وزن 300 کیلوگرم

هرچه به وزن بار اضافه شود هزینه جا به جایی آن هم افزایش می یابد. این هزینه ها برای حد اکثر وزن یک بار هستند، پس اگر  وزن بار را به سقف تعیین شده نزدیک کنیم، قیمت ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

برای مثال بار 35 کیلوگرمی خود را به سقف 45 کیلوگرم برسانید، تا هزینه کمتری برای بار سنگین تری بپردازید.

وزن بار بخاطر حساسیت و نحوه تعیینی که دارد حتما باید توسط شرکت های هواپیمایی انجام شود. وزن بار به دو عامل؛ وزن حجمی و وزن واقعی بستگی دارد که محاسبه آن ها جزو مسئولیت های شرکت های هواپیمایی می باشد

 

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد