close

فریت بار به فرانکفورت

logo

 

فریت بار به فرانکفورت

آیا شما هم جزو کسانی هستید که قصد مهاجرت به فرانکفورت را دارند اما چون اطلاعات کافی از روند مهاجرت نداشته‌اند، برای آن اقدامی نکرده‌اند؟

یا جزو دانشجویانی که در دانشگاه‌های این شهر قبول شده‌اند اما نمی دانند کتاب‌های خود را چگونه به فرانکفورت بفرستند؟

یا جزو کسانی که از ترس هزینه سنگین اضافه بار در سفر خود به این شهر، سوغاتی های کمتری میخرند؟!

اگر شما هم دچار چنین دغدغه هایی باشید قطعا بیشتر از هر چیز، به یک مشاور احتیاج خواهید داشت تا شما را راهنمایی کند و حتی هزینه‌های ارسال را نیز برای‌تان محاسبه نماید و این اطمینان را به شما بدهد که بارتان در سلامت کامل به فرانکفورت فرستاده خواهد شد.

شرکت کالا تجارت اسکان، با فراهم کردن خدمات فریت بار به آلمان برای مسافران، این امکان را برای آن ها به‌وجود آورده است که بدون نگرانی از اینکه وزن و حجم بارشان به چه میزان است،  بتوانند تمام وسایل و لوازم شخصی و مورد نیاز خود را برای شروع یک زندگی جدید به کشور مقصد بفرستند.

ما در این مقاله قصد داریم تا درباره‌ی چالش‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم، صحبت نماییم تا بتوانید یک برنامه‌ریزی دقیق برای سفرتان داشته باشید.

 

 

اقدامات اولیه برای فریت کردن بار به فرانکفورت

برای اینکه مسافران بتوانند از خدمات فریت بار استفاده نمایند، باید بارشان را چند روز قبل از پرواز خود، به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی امام برده و برای وارد کردن بارشان به داخل محوطه، مجوز های لازم را دریافت نمایند.

بعد از ورود به محوطه، بار مورد ارزیابی قرار می گیرد و چنانچه در این بازرسی مشکلی وجود نداشته باشد، برگه سبز گمرکی برای بار صادر می گردد.

اکنون زمان آن رسیده است تا از شرکت های حمل و نقل هوایی مانند شرکت کالا تجارت اسکان کمک بگیرید. بعد تمام اقداماتی که ایر شرکت های حمل و نقل هوایی برای ارسال بار شما انجام می دهند، بار مجدد به فرودگاه برگردانده می شود تا تگ بار بر روی مرسوله شما نصب شود.  اکنون بار شما برای ارسال به فرانکفورت کاملا آماده است.

شرکت کالا تجارت اسکان آماده است تا برای ارائه یک خدمات کاملا دقیق و قانونی به طوری که هیچ مشکلی در هیچکدام از مراحل ارسال بار به فرانکفورت پیش نیاید، تمام مسئولیت ها را به عهده گرفته و از صفر تا صد کار را برای مهاجر عزیز انجام می دهد. گاهی حتی به حضور خود مسافر هم نیازی نیست و شرکت هر آنچه باید را انجام می دهد.

این شرکت علاوه بر تمرکزش بر روی حمل و نقل هوایی، همواره آماده خدمات رسانی بیشتر بوده و بخشی را جهت ارائه مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی برای مشتریانش فراهم کرده است.

 

 

حمل بار به فرانکفورت

کشور آلمان که فرانکفورت یکی از شهرهای بزرگ آن می‌باشد، برای ارسال بار به کشورش محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی را در نظر گرفته است که در صورت رعایت نکردن این قوانین محموله اجازه ورود به این کشور را نخواهد داشت. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی با یک شرکت معتبر حمل و نقل مشورت کنید.

شرکت‌های معتبری مانند کالا تجارت اسکان به دلیل سال‌ها تجربه‌ایی که در این زمینه دارند تمام مواردی که شامل این محدودیت‌ها می‌شوند را به خوبی می‌شناسند و قبل از بسته‌بندی بار و محموله‌یتان شما را مطلع می‌نمایند تا بارتان کاملا قانونی به فرانکفورت ارسال شود.

 

ارسال بسته و سوغاتی به فرانکفورت

گاهی پیش می‌آید که خودتان قصد مسافرت به این کشور را نداشته و  تنها  می‌خواهید بسته یا سوغاتی را برای اقوام و یا آشنایان خود در فرانکفورت ارسال نمایید. شرکت کالا تجارت اسکان در چنین شرایطی هم آماده خدمات‌رسانی می‌باشد و محموله‌ی شما را در نهایت سلامت و امنیت بدون اینکه حتی خود شما برای اخذ مدارک و تشریفات گمرکی حضور داشته‌باشید، به فرانکفورت ارسال می نماید.

 

 

کالاهای ممنوع برای ارسال بار به فرانکفورت

کاالاهایی که برای ورود به کشور آلمان و شهر فرانکفورت ممنوعیت و یا محدودیت دارند شامل موارد زیر می‌باشند. برای اطلاعات دقیق‌تر بهتر است به پایگاه TARIC مراجعه نموده و اطلاعات دقیق‌تری در این زمینه را کسب نمایید.

 1. قهوه، الکل و محصولات تنباکو، سیگار
 2. مکمل‌های غذایی : ویتامین‌ها، گیاهان دارویی، پودر پروتئین، اسیدهای آمینه و قرص‌های رژیمی
 3. داروهای تجویزی و داروهای تفریحی
 4. محصولات تقلبی و دارای لوگو، نام تجاری تقلبی و علائم غیرقانونی
 5. مواد منفجره، ذرات معلق و مایعات قابل اشتعال
 6. مواردی که برای فروش مجدد یا مشاغل خانگی در نظر گرفته شده‌ است
 7. سکه و اسکناس تقلبی
 8. محصولات حیوانی : همه محصولات گوشتی دودی شده، پخته شده، کنسرو شده، خشک شده یا موارد دیگر
 9. اقلام فاسد شدنی : غذاهای آماده، قارچ‌های وحشی، سبزیجات و کیمچی
 10. محصولات گیاهی : سبزیجات و میوه‌ها، دانه‌های زنده و محصولات چوبی درمان نشده
 11. اسلحه گرم و تفنگ‌های تقلبی از جمله ایرسافت، پینت بال و اسلحه‌های ماکتی

 

هزینه ارسال بار به فرانکفورت

از آنجا که هر باری دارای وزن و حجم متفاوتی است، نمی‌توان یک قیمت دقیق برای فریت‌بارها اعلام نمود. بنابراین این قیمت بسته به برخی از فاکتور ها که مهمترین آن ها وزن بار و حجم آن می باشد، بستگی دارد. تمام هزینه‌ها باهم جمع شده و یک قیمت نهایی به مسافر اعلام می‌گردد. در ادامه به برخی از عواملی که بر روی قیمت نهایی فریت بار تاثیر گذارند اشاره خواهیم کرد.

 

 

عواملی که بر روی هزینه های ارسال بار تاثیرگذارند

این هزینه تحت تاثیر 5 فاکتور است که با کم یا زیاد شدن هر کدام از آن ها، قیمت نهایی تغییر خواهد کرد.

1.بعد از اهمیت وزن در تعیین قیمت فریت بار، این هزینه بسته بندی که از سایر موارد با اهمیت‌تر است.

2. عامل تاثیرگذار بعدی، پولی است که شرکت به فرودگاه پرداخت می‌کند تا بار را به بخش مربوطه انتقال دهند.

3. هزینه‌های توزیع، تخلیه و بارگیری و انبارداری هم جزو عوامل مهم در افزایش یا کاهش مبلغ فریت بار است.

4. مجوز گرفتن بابت بار و همچنین بسته‌بندی بار، هزینه‌هایی دارد که چهارمین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت می‌باشد.

5. در نهایت هزینه‌هایی که صرف بارنامه‌های هوایی، تشریفات گمرکی و گرفتن برگه سبز یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری، می‌شود.

 

 برای اینکه در نهایت یک قیمت نهایی دقیق داشته باشید، پیشنهاد می کنیم با مشاوران شرکت کالا تجارت اسکان تماس بگیرید تا بر اساس مشخصات بار، قیمت دقیق نهایی را برایتان محاسبه نمایند.

اسناد و مدارک مورد نیاز برای ترخیص لوازم منزل در استانبول

در زمان ترخیص کالا، اگر قرار است شخص دیگری کالای شما را تحویل بگیرد، لازم است تا یک فرم قانونی امضا گردد. این فرم نشان می‌دهد که شخص از جانب شما برای تحویل بار فرستاده شده است. مدارکی که تحویل گیرنده باید به همراه داشته باشد، عبارتند از؛

 • اسناد
 • پکینگ لیست
 • بارنامه‌ی دریایی یا بارنامه‌ی هوایی
 • اظهارنامه‌ی قانونی

 

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد