close

فریت بار به آلمان

logo

 

 

فریت بار به آلمان

 آیا تا به حال به فکر مهاجرت به آلمان افتاده اید؟ چه برای یک زندگی دائم یا برای یک زندگی دانشجویی موقت؟ اگر جوابتان مثبت باشد قطعا اولین سوال برایتان این است که چگونه اسباب و اثاثیه  و  یا اضافه بار خود را از ایران به آلمان انتقال دهید، آن همه با ممنوعیتی که باربری های ایرلاین دارند.

  این که اجازه وارد کردن باری بیش از 30 کیلوگرم را به داخل هواپیما نداریم کاملا واضح است و اکر مجبور به این کار هم شویم باید هزینه بسیار سنگینی بابت آن بپردازیم. 

  اینکه چطور می شود این دغدغه را حل کرد، بسیار ساده است. از فریت بار استفاده کنید. شرکت کالا تجارت اسکان با مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و دفتر فعال در فرودگاه امام خمینی،  با ارائه کلیه خدمات فریت بار، هزینه ارسال بار شما را تا سه برابر کاهش می دهد.

   از طریق فریت بارها می شود بدون هیچ محدودیتی بارهایی مانند لوازم خانگی را برای مهاجرین و دانشجویان و بارهای تجاری را برای تجار  با هزینه و قیمت مقرن به صرفه ارسال کرد

  فریت بار چند روز قبل از مسافر به کشور مقصد می رسد چون چند روزی قبل از پرواز مسافر، بار را ارسال می کند.

 

حمل بار هوایی به آلمان

شرکت کالا تجارت اسکان، با داشتن یک تیم حرفه ایی و پرسنلی دوره دیده کالاهای ارسالی و اضافه بار را با در کوتاهترین زمان به مقصد آلمان می فرستند. لوازمی مانند محصولات شیمیایی، محصولات خوراکی بومی ایرانی مانند زعفران و خشکبار، محصولات هنری مانند تابلوهای نقاشی و فرش های دست بافت، و... 

برای امنیت این کالاها که اکثر آن ها گران قیمت هستند شرکت کالا تجارت، آن ها را به صورت کاملا اصولی بسته بندی کرده و با یک بیمه نامه بین المللی خطوط هوایی، به آلمان می فرستند.

 

 

مدت زمان ارسال بار به آلمان

مدت زمانی که طول می کشد تا یک بار به آلمان فرستاده شود، بستگی به ایرلاینی که بار به آنجا فرستاده می شود، دارد و به صورت تقریبی چیزی بین 5 تا 10 روز زمان می برد.

 

 

 

 

فریت بار به فرانکفورت

شرکت کالا تجارت اسکان، برای ارسال بار شما به فرانکفورت، فریت بارهایی دارد که کالایتان را از شما تحویل گرفته، بسته بندی کرده و به فرودگاه امام می فرسند، تا بار به فرانکفورت آلمان ارسال گردد. یکی از بزرگترین و پر رفت و آمدترین فرودگاهای جهان، فرودگاه فرانکفورت می باشد.

شرکت کالا تجارت، برای تضمین سلامت بار، با بهترین نرخ ممکن، امور گمرکی کالاها را در کشور مبدا و کشور مقصد انجام داده و بارنامه هایی را به شما تحویل خواهد داد.

 

بسته بندی تخصصی بار جهت فریت باربه فرانکفورت

بخش بزرگ دغدغه های مسافران برای ارسال بارشان به فرانکفورت، سالم رسیدن آن به مقصد است و برای حل این مشکل باید بسته بندی ها به صورت حرفه ایی و مطمئن انجام شود و این موضوع نیاز به تخصص و دقت زیادی دارد.

شرکت کالا تجارت اسکان، برای بسته بندی از افراد کارآزموده و ماهر استفاده می کند، به این ترتیب سلامت بار تا آلمان، برای مشتری تضمین می شود.

 

لوازم مورد نیاز تخصصی بار جهت فریت باربه فرانکفورت

 لوازمی که شرکت کالا تجارت اسکان برای بسته بندی کالاهای ارسالی به فرانکفورت از آن استفاده می کند، شامل موارد زیر است؛ بسته بندی مانند کارتن، پلاستیک، پاکت، سلفون، مقوا و کاغذ، صندوق و جعبه و ... همگی با استاندارد و با کیفیت می باشد. عزیزانی که قصد ارسال بار به آلمان را دارند ، حتما به این نکته توجه داشته باشند که کیفیت لوازم بسته و چگونگی آن تاثیر زیادی در به سلامت رسیدن بار دارند.

 

انواع بسته بندی بار برای ارسال به فرانکفورت

بسته بندی در دو مرحله انجام می شود. بسته بندی اولیه را افراد شرکت حمل و نقل هوایی  انجام می دهند. کالا تجارت اسکان، با اطمینان این سلامت بار شما را تضمین می کند چون از بهترین و ماهرترین تیم برای بسته بندی بارها استفاده می کند.

مرحله دوم یا پایانی بسته بندی، شامل بخش بندی کردن کالا و یا ساخت جعبه های چوبی می باشد.  در این بخش تمام اقلام برای حفظ و امنیت بیشتر در برابر آسیب، در جعبه های چوبی محکم قرار داده می شوند.

 

 

 

حمل لوازم منزل به آلمان

برای حمل لوازم منزل به آلمان فقط کافیست با شرکت کالا تجارت اسکان تماس بگیرید تا از مشاوره و خدمات بار ما بهره ببرید . کارشناسان شرکت کالا تجارت اسکان شما را از خدمات بسته بندی حرفه ای و استاندارد تا حمل به پایانه هوشمند فرودگاه امام و انجام کلیه مراحل ادارای و تشریفاتی ، صدور بارنامه و....  ارسال بار هوایی به آلمان همراهی می کند .

 که معمولا این روند بعد از بسته بندی و حمل تا فرودگاه و انجام کارهای اداری، به صورت تقریبی 7 الی 10 روز بعد از ارسال، به آلمان می رسند.

 

انجام کارهای تشریفاتی و گمرک

در فرودگاه، برای فریت بار تمام کارهای تشریفاتی به صورت دقیق انجام می شود. گاهی نیاز به حضور مسافر می باشد اما گاهی نیازی نیست و شرکت به صورت نماینده، کارهای گمرکی را برای بار انجام می دهد.

در پایان، بار برای انجام کارهای گمرکی و صادر شدن بارنامه، به بخش فریت بار فرودگاه امام فرستاده می شود. در آنجا بررسی های لازم بر روی بار آنجام شده و در صورت تایید، به سمت فرانکفورت ارسال می گردد.

 

قیمت حمل بار هوایی خارجی

قیمت هر کیلو بار خارجی

قیمت و هزینه ارسال بار به خارج از کشور بستگی به چند نکته زیر دارد :

  • وزن و ابعاد بسته و بار
  • تعرفه ایرلاین ها
  • هزینه های اداری و تشریفاتی گمرکی
  • تعرفه کشورهای مقصد

از ابزار آنلاین محاسبه وزن و هزینه فریت بار به مقصد های مختلف برای اندازه گیری و برآورد قیمت شرکت کالا تجارت اسکان استفاده نمایید. مشاوران ما همیشه برای راهنمایی و مشاوره در خدمت هستند باشرکت کالا تجارت اسکان لطفا تماس بگیرید

 

 

هزینه ارسال بار به آلمان

شرکت های هواپیمایی، تنها اجازه حمل 30 کیلو گرم بار را به مسافران خود می دهند بنابراین برای جا به جایی باری بیش از30 کیلوگرم باید مبلغ بیشتری بپردازند.

این مسئله یکی از دغدغه های مهاجران و دانشجویانی است که می خواهند به آلمان سفر کنند ولی بارشان بیش از 30 کیلوگرم می باشد.

یک راه برای از بین بردن این دغدغه وجود دارد و آن استفاده از فریت بار است. فریت بار نرخ ارسال بار هوایی  را تا سه برابر کاهش می دهد.

فریت بار، یک شیوه باربری هوایی است که خرده بارهای شخصی و تجاری و همچنین اسباب و اثاثیه مهاجران و دانشجویان عازم به این کشور را جا به جا می کند. تنها کافیست شما بار خود را به شرکت حمل و نقل هوایی، تحویل دهید و آن را در آلمان تحویل بگیرید.

هزینه فریت بار شما، بر اساس وزن بار تعیین می شود. این وزن هم باید حتما توسط شرکت های هواپیمایی تعیین شود چون بر اساس فرمول خاصی انجام می گیرد و در بارنامه ثبت می گردد.

 

حمل بار از آلمان به ایران

هموطنانی که به خاطر شرایط اقتصادی، علمی و تجاری پیشرفته در آلمان، به آنجا سفر کرده اند، دوست دارند، هنگام بازگشت به ایران، همراه خود سوغاتی هایی بیاورند و این باعث افزایش بارشان بیش از حد مجازمی گردد. این در مورد دانشجویانی که درسشان تمام شده و قرار است به ایران بازگردند نیز صادق است. بنابراین نیاز دارند از فریت بار استفاده کنند.

به دلیل تحریم های سیاسی، کالاهای تحریمی و غیر تحریمی نمی توانند، مستقیم به ایران فرستاده شوند، برای همین بارها را، اول به یک کشور واسطه مانند امارات می فرستند و بعد از امارات به ایران ارسال می شود.

 

مدارک لازم برای ارسال و دریافت بار

این مدارک شامل اطلاعاتی درباره فرستنده و گیرنده بار می باشد. که به ترتیب زیر می باشد؛

 فرستنده بار از ایران به آلمان باید مدارک زیر را داشته باشد؛

1.   تصویر پشت و روی کارت ملی

2. صفحه اول پاسپورت

3.  آدرس و تلفن فرستنده در ایران

 

•   مدارکی که گیرنده بار در کشور آلمان نیاز دارد تا بار را به او تحویل دهند.

1.    عکس پاسپورت

2.  آدرس و تلفن مقصد تحویل گیرنده در آلمان

3.  آدرس ایمیل

4.  لیست کالا یا همان ( Packing list) برای همه بارها نیاز است

5.  فاکتور کالا یا (Invoice) برای بارهای تجاری

 

 

فریت بار ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر یکی از سه شرکت ایرانی ارائه دهنده خدمات حمل بار و ارسال بارهوایی به خارج از کشور می باشد و بخاطر نرخ و تعداد زیادتر مقصد ، مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است . شرکت کالا تجارت اسکان با داشتن مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و دفتر و نمایندگی در پایانه فرودگاه امام خمینی آماده عرضه خدمات خود به مسافرین و تجار عزیز می باشد.

برای اطلاع از خدمات و تعرفه های ارسال بار هوایی شرکت هواپیمایی ایران می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان کالا تجارت اسکان و یا از ابزار آنلاین برای محاسبه وزن  و تعرفه ارسال بار خود از طریق ایران ایر  مطلع شوید .

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد