close

خدمات بار

logo
خدمات بار

خدمات بار

جا به جایی کالا و لوازم شخصی بین کشورها، یکی از مهم ترین مشکلات تاجران و افرادی است که قصد مهاجرت دارند. در حال حاضر شرکت های هواپیمایی ایرانی و خارجی، بخشی با عنوان خدمات بار هوایی تشکیل داده اند که، محموله ها لوازم و کالاهای گوناگون را به روش های مختلف به مقاصد مورد نظر ارسال می کنند.

خدمات بار شامل لیست گسترده ای از فعالیت های است مانند :کارگو، فریت بار، ارسال بار هوایی، امور گمرکی و ترخیص کالا، خدمات بسته بار هوایی و خدمات صادرات و واردات هوایی  که شرکت کالا تجارت اسکان خدماتی همچون کارگو، فریت بار، بسته بندی بار و... را به مشتریان خود ارائه می دهند.

 

بار هوایی

بار هوایی در اصل لوازم و کالاهای بسته بندی شده ای هستند که در شهر مبدأ برای آنها، بارنامه صادر می شود. این بسته ها طی یک قراردادی که بین شرکت ارسال کننده بار و فرستنده آن صورت می گیرد، توسط خطوط هوایی به مقصد مورد نظر ارسال می شود.

معمولاً اکثر ایرلاین ها به هر مسافر اجازه می دهند تا بیست و سه الی سی کیلوگرم بار با خود همراه داشته باشد، در صورتی که چمدان و لوازم شما وزن بیشتری داشته باشد باید برای وارد کردن لوازم به هواپیما، جریمه اضافه بار پرداخت کنید.

 

فریت بار

 

اگر لوازم شما وزن زیادی داشته دارد و برای حمل آن مجبور به پرداخت جریمه گزافی هستید بهتر است از فریت بار استفاده کنید. یکی از خدمات بار که شرکت های هواپیمایی ارائه می دهند، فریت کردن و جا به جایی لوازم سنگین است. از جمله فعالیت های فریت کردن بار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

خدمات بار هوایی کارگو

یکی از خدمات بار ایرلاین ها، کارگو می باشد. کارگو عملکردی شبیه به فریت بار دارد با این تفاوت که در خدمات کارگو، کالاهای تجاری بین کشورها جا به جا می شود. اکثر مشتریان کارگو، تاجران و افرادی هستند که فعالیت های بازرگانی و خرید و فروش انجام می دهند.

بنابراین حمل بار هوایی به صورت فریت بار و کارگو در در شرکت های هواپیمایی انجام می شود.

 

نحوه محاسبه نرخ بار هوایی

هزینه حمل بار هوایی بر اساس وزن آن محاسبه می شود. معمولاً کمترین وزن بار باید بین یک تا ده الی یازده کیلوگرم باشد، تا بتوان آن را از طریق فریت بار ارسال کرد. اگر بار کمتر از 45 کیلوگرم باشد به همین میزان وزن قیمت آن محاسبه می شود.

هرچه وزن بار هوایی بیشتر باشد، هزینه کمتری برای فریت کردن بار در نظر گرفته می شود، به طوری که اگر بار شما 300 کیلوگرم یا بیشتر باشد، مبلغ کمتری به نسبت بار 100 کیلوگرمی پرداخت خواهید کرد. جهت استعلام و مشاوره با شماره های 88815800 و 88815700 لطفا تماس بگیرید

 

هزینه بارهوایی با کارگو

افرادی که برای ادامه زندگی به یک کشور دیگر سفر می کنند، وسایل خود را از طریق فریت بار به شهر محل زندگی خود می فرستند. اما کارگو برای ارسال کالاهایی استفاده می شود که ماهیت تجاری دارند. این لوازم عموماً هم وزن زیاده دارند و هم به تعداد بالا ارسال می شوند.

به همین دلیل برای جابه جایی آن از هوایپماهای مخصوص استفاده می شود و نرخ بارهوایی متفاوت از فریت بار محاسبه می گردد. عواملی همچون، میزان کالا و شرایط گمرک شهر مبدأ و مقصد در هزینه بارهوایی کارگو تأثیرگذار است.

 

فریت بار

 

خدمات صادرات و واردات هوایی

تخصص ما در ارائه خدمات بار و ارسال بار هوایی است . شرکت کالا تجارت اسکان با سالها  فعالیت در زمینه صادرات و واردات به کشورهای دیگردر خدمت شما عزیزان می باشد. راه های متفاوتی برای ارسال بار وجود دارد که از ایمن ترین و سریع ترین آن ها، ارسال بارهوایی است. شرکت هایی که ارسال بار هوایی را برعهده دارند، با هماهنگی با شرکت های هواپیمایی،  بارنامه محصولات و کالاهای خروجی را صادر کرده و محموله های صادراتی را به کشورهای دیگر صادر می کنند.

با توجه به اینکه قسمت مهمی از صادرات ایران را مواد غذایی تشکیل می دهد و ماندگاری این مواد از کالاهای دیگر کمتر است، بنابرین بهترین راه ارسال آن ها ، خدمات بار هوایی است. صادرات محصولات کشاورزی، محصولات لبنی، تجهیزات کارگاهی، انواع حیوانات و... بخشی از فعالیت های صادراتی می باشند. شرکت کالا تجارت اسکان با سالها تجربه در امر خدمات بار و ارسال بار هوایی می تواند  راهنمای و کمک موثری برای صادر کنندگان باشد. با کارشناسان لطفا تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم استعلام نرخ به سرعت و به سهولت می توانید هزینه خود را استعلام کنید و در اسرع وقت کارشناسان کالا تجارت با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

خدمات بسته بندی بار

یکی دیگر از خدمات بار ارائه شده در فرودگاهها، بسته بندی بار است. به این ترتیب زمانی که به سالن دریافت کارت پرواز می روید، می توانید با مراجعه به بخش بسته بندی کالاها، برای بسته بندی بار خود اقدام کنید.

بسته بندی بار یکی از خدمات ارزنده ای است که شرکت کالا تجارت اسکان ارائه می دهد. اگر تجربه سفرهای متعدد با هواپیما را داشته باشید حتما به اهمیت چگونگی بسته بندی بار و چمدانها، پی بردید و می دانید که رعایت اصول و استانداردها واستفاده از متریال با کیفیت  در بسته بندی چقدر می تواند در حفظ و سالم رسیدن بار به مقصد کمک و موثرباشد. شرکت کالا تجارت اسکان با ارائه بهترین خدمات بسته بندی همراه شما در سفرهای شماست با ما در با شماره های ۸۸۸۱۵۶۰۰ و ۸۸۸۱۵۷۰۰  در تماس باشید.

 

خدمات انتقال بار بدون مسافر

فریت کردن بار زمانی اتفاق می افتد که شخصی قصد سفر به یک کشور دیگر را داشته باشد و بلیط تهیه کند. به عبارتی دیگر فریت بار همراه با و یا بدون مسافر انجام می شود. به طوری که چند روز زودتر از ورود شما وسایلتان به شهر مقصد می رسد.

جهت  ارسال و دریافت بار بدون مسافرباید ابتدا بار شما توسط کمرگ بررسی و تأیید شود. سپس می توانید برای ارسال به یکی از شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید.

 

خدمات بارهوایی فرودگاه مهرآباد

خدمات بار در بخش امانت

خدمات امانت بار در تمامی فرودگاه ها انجام می شود. بر این اساس، غرفه هایی برای امانت بار در نظر گرفته شده است که وسایل وبسته های شما را در مدت زمان مشخصی نگهداری می کند. نرخ امانت، به ازای ساعاتی که بار در غرفه ها نگهداری می شود، محاسبه می گردد.

 

قوانین و مقررات خدمات بار

  • حضور مسافر در خدمات فریت بار الزامی است.
  • بار مورد نظر باید به خوبی بسته بندی شده و آماده ارسال باشد.
  • در خدمات بار، لوازم ممنوعه نباید بارنامه شده و ارسال شوند.
  • همه روزه به غیر از پنج شنبه و جمعه اداره کمرگ بارهای هوایی را پذیرش کرده و دریافت می کند.
  • در صورتی که بار توسط کارگو ارسال شود، صاحب بار باید هزینه بار را قبل از پرواز پرداخت نماید.
  • شرکت های کارگو و فریت بار، بارها را بیمه کرده و در صورت خسارت باید پاسخگوی فرستنده باشند.

تیم حرفه ای و کارآزموده شرکت کالا تجارت  جهت ارائه کلیه خدمات بار و تشریفات گمرگی در خدمت شماست. با ما در تماس باشید.

 

 

خدمات بار هوایی ایران ایر

جهت استفاده از خدمات بار هوایی هواپیمای هما و یا پی گیری بار با شماره 466222 تماس بگیرید.

 

 

 

خدمات بار هوایی ماهان

پی گیری بار و برای اطلاع از خدمات بار هوایی شرکت هواپیمایی ماهان با شماره تلفن 02148386108 تماس بگیرید.

 

 

 

خدمات بار آسمان

پذیرش و ارسال بار هوایی شرکت هواپیمایی آسمان 02155678064  

 

 

 

 

خدمات بار هوایی کیش ایر

شماره تلفن شرکت هواپیمایی کیش ایر 02148681300 می باشد.


 

 

 

خدمات بار ‚ ارسال بار هوایی ‚ فریت بار و خدمات بار هوایی‚ تیم حرفه ای و کارازموده شرکت کالا تجارت  جهت ارائه کلیه خدمات بار و تشریفات گمرگی در خدمت شماست. جهت استعلام نرخ صادرات و استعلام نرخ واردات کلیک کنید.

برای گرفتن مشاوره و استفاده از خدمات ما باشماره های ۸۸۸۱۵۸۰۰ و ۸۸۸۱۵۷۰۰ لطفا تماس بگیرید

 

مقاله های بیشتر

 

ثبت نظر

 

 

دفتر کارگو

 

آدرس: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، جنب گمرک تجاری حوزه۲، ترمینال بار شماره۱۴، دفتر کارگو کالا تجارت اسکان
 
  :امور صادرات و فریت بار   
 
021-55678180 -- 021-55678130  
 021-44666922-- 021-51005206  
09386880810
   import@ktscargo.com
 
 

 

 

دفترمرکزی 

 

  دفتر مرکزی : تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیـده به خـیابان مطهری، کوچه مگنولیا پلاک 32 طبقه 3، واحد 10
 
  :امور واردات و ترخیص   
 
021-88815600 - 700  
021-88815800 - 900  
021-8881503   
  info@ktscargo.com 
 
 
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد